Skocz do zawartości

GTX770 Gigabyte! dziwne temperatury


Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam Nvidie gtx 770 od gigbyte w wersji OC z 4gb pamięci! 

Coś z nią nie tak ponieważ : 70*C przy graniu w minecraft to na moje oko nie dobrze a przy GTA IV z polepszaczami grafiki rozgrzewa się nawet do 80*C. Czy według panów to normalne dla tego GPU?

 

 

Ps:OC_GURU II nie chce się włączyć (reinstalowałem itp) - czy to może byś uwalony BIOS danego urządzenia?

 

 

Link to post
Share on other sites

Ile wynosi temperatura w pomieszczeniu, jaka jest temperatura innych podzespołów? Jak są ustawione wentylatory na chłodzeniu karty, w procentach ?

procek: [cały czas] (i5 4670k) 41*C

Mobo: 33*C (msi z87 gd65)

Wiatraki stock nic  nie kombinowałem tak jak gigabyte dał tak jest!

Jaką posiadasz obudowę i jak wygląda jej wentylacja?

Tt Versa II wentylacja bdb przepływ jest! 

Link to post
Share on other sites

Zrób jeszcze fotkę obudowy bez bocznej ścianki :) Bios najnowszy na karcie? Może ma jakoś zryte sterowanie wentylatorami i pomoże ustawienie ich w własny sposób w np. Msi Afterburner

Mówie ci że wszystko jest ok z przepływem w obudowie znam się na tym i siedze w komputerach już dość długo ;) , ale kaartami nie bawiłem się jeszcze.Jak sprawdzić wersję biosu karty? i czy wgranie nowego nie jest łamaniem gwaancji!

Link to post
Share on other sites

 

Jak ****a mać nie moge tego *****ego programiku włączyś i ustawić mniejzego boosta (przepraszam, ale jestem podminowany komputer jest nowy a tu takie banialuki!)Możecie walnąć mi ostrzeżenie

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


nie chodzi mi o to że kurczaczki temperatury są duże bo mało mnie to obchodzi tylko wentyle prrzy graniu mocno szumią!

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A jak z głośnością przy tych tempach ? Ja bym chciał zobaczyć wykres jak rośnie w akcji na przykład pod Heavenem temperatura względem obrotów. Zrób taki wykres i wklej tu.

Link to post
Share on other sites

Okej, nie zamieszcze wykresu pon. jestem w podrozy. Ale problem rozwiązany temperatury są takie jakie są ,ale już nie szumi . Nie chodziło o grafę lecz o wadliwy wiatrak na radiatorze od proca!


Temat rozwiązany i do usunięcia / wywalenie zależy co MODOWI przyjdzie do głowy ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...