Skocz do zawartości

ASUS Eee PC - 1001PXD - System Windows nie mógł nawiązać połączenia z siecią


Recommended Posts

Witam serdecznie. Zanim opiszę dokładnie problem powiem, że fajnie by było jakby udzielił się w kwestii sam przedstawiciel ASUS, bo Panowie wielce pomocni, ale jak przyjdzie jakiś poważny problem to wolą przemilczeć kwestię.

 

Mam problem z netbookiem (model w tytule). Problem istnieje od początku życia laptopa, czyli około roku. Wcześniej netbook nie był tak często używany więc problem był znośny.

 

Otóż, kiedy próbuję się połączyć z siecią za każdym razem otrzumuje komunikat, że System Windows nie mógł połączyć się z siecią bla bla. Na komputerze mam zainstalowane legalne oprogramowanie dostarczone wraz z netbookiem - win7 starter.

Co parenaście prób połączenia się z siecią (mam już sprawdzoną metodę - otóż, co próbę przestawiam laptopa o około 50cm w bok) internet zaskakuje ale jest bardzo niestabilny i wyskoczy brak dostępu do internetu. Problem występuje zawsze - mogę być daleko - na jednej kresce, lub nawet postawić komputer przy samym routerze.

 

- Sterowniki najnowsze (10.0.0.234)

- Karta wifi to Atheros

- Próbowałem usuwać to połączenie wifi w centrum sieci i łączyć się od nowa

- Router to Linksys 2.0, który udostępnia internet drugiemu routerowi Pentagramowi, który to udostępnia go dalej przez wifi (mostek).

 

Przyczyną nie jest router, gdyż na innych komputerach, także przez wifi internet hula aż miło.

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...