Skocz do zawartości

hd 7970 ASUS wyprzedaZ !! LooK


Recommended Posts

Nie wiem, ja jestem w Irlandii. Kupowałem dużo razy na pixmanii.

 

Tym razem jest tak, że to podwykonawca jakby eurieka, podejrzewam że za nie wielką dopłatą wysyłka do PL.

 

To raczej nie jest wyprzedaż tylko błąd systemu. Oni nie patrzą ile jest zaksięgowane a czy im system wyświetli że zapłacone i wtedy towar na wysyłkę idzie :-).

 

 

ORT

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Ja czekam do czwartku na wypłate bo mi nie przeszła płatność kartą,jak zamówie w czwartek to może w piątek będzie ,a jak nie to dam znać w poniedziałek co i jak.

 

 

 

 

Jednak kupiona 1 sztuka jak narazie.


właśnie sprawdzałem link i chyba kupiłem ostatnią bo znikły ze sklepu.

Edytowane przez decrypterie
Link to post
Share on other sites

Ostatnio, o sprawie niskich cen produktów na stronach internetowych był artykuł w gazecie prawnej. Jak się okazuje błąd systemu działa na naszą korzyść. Jeśli sprzedawca nie chce nam sprzedać produktu po cenie za którą go zakupiliśmy możemy pójść z nim do sądu. O ile w przypadku kupna jednej karty jest to bezsensu, to w przypadku hurtowego nabycia np.: 10 sztuk już staje się ciekawe. Sporo osób wygrywa takie pozwy. Druga strona medalu jest taka, że rozprawa może się ciągnąć nawet rok i wtedy wartość nabytej rzeczy może mocno spaść. Mimo wszystko warto pamięć o swoich prawach. Zapis, że informacje na stronie nie są ofertą handlową, to jawna kpina. Przecież, to tak jakby na witrynie sklepowej napisać, że strzyżenie męskie kosztuje 10 złotych a po wejściu do sklepu jesteśmy informowani że jednak 15. 

 

Raz skorzystałem z takiej promocji jak Ty, autorze ale było to niestety w PL. Szybko zostałem poinformowany, że to przypadkowy błąd. Zamówienie anulowano z informacją o możliwym rabacie przy zakupie innego sprzętu. 

Link to post
Share on other sites

Witam

zakupiłem ową karte wczoraj a po kilku godzinach dostałem meila że już się skończyły,a pieniążki mi odesłali spowrotem,karta znikła z sklepu lecz po kilku godzinach pojawiła się znowu i kolega również ją zakupił poczym dostał takiego samego meila,narazie się kłoce z nimi że chce podobną kartę do 160eur o wydajnośći zbliżonej do hd7970.Napominałem również o prawniku i teraz sytuacja się robi ciekawa:-)nie odpuszcze.

Link to post
Share on other sites

A to nie jest tak czasem, że te wszystkie sklepy internetowe działają

 

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych  
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...