Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cytat ze strony:

"Zgodnie z licencją OEM sprzedajemy program z pamięcią RAM , z którą został zakupiony"

Windows w wersji OEM nie może być sprzedawany jako samodzielny produkt, gdyż przypisuje się go do konkretnego zestawu komputerowego. Musisz znaleźć wersję Box lub Retail.

Link to post
Share on other sites

Czyli jeżeli kupię ten system a mam już jednostkę centralną to nie będzie działać? (W sprawach systemu jestem żółtodziobem)

Zależy mi na niskiej cenie dlatego ta aukcja mnie zaciekawila.

Właśnie przekręciłem do właściciela aukcji. Powiedział że system jest wolny od dedykacji i będzie działał na każdym sprzęcie. .

Link to post
Share on other sites

OEM można kupić jako sam system, kilka dni po premierze 7 tak zrobiłem. Z tym ,że wtedy system zostaje już przy sprzęcie.

Czyli mam rozumieć że będzie działał ale tylko i wyłącznie na sprzęcie na jakim go zainstaluje? Wybaczcie jak palne jakąś głupotę. Nie znam się. %-)

Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Czyli ten system który zaprezentowalem na początku będzie działał ale tylko i wyłącznie na kompie na którym go zainstaluje, tak? Wszystko będzie działać normalnie, tylko jedynym problemem jest to, że już na innego kompa go nie przyniosę?

Link to post
Share on other sites

Powiem tak będzie działał, jak zmienisz kompa też ponieważ nie raz robiłem tak czy to z xp czy widnows 7 oficjalnie to legalne nie jest no chyba że windows 8 bo tam się to pozmieniało ale jak zmienisz kompa lub podzespoły w tym co masz to i tak da się zainstalować i zarejestrować. No chyba że będziesz używał 2 kompów z tym samym kluczem to może być ZONK. I nie masz co się martwić że ci policja wpadnie czy coś takiego, jak sięgnę pamięciom to i tak sprzedawaliśmy OEM bez jakiś podzespołów czy komputerów i ani razu nikt się do nas nie doczepił. No chyba że trafisz na cwaniaków np. zamiast zaplombowanego Windows z kluczem dostaniesz klucz licencyjny przylepiony do papierka i jakąś płytkę to wtedy taki klucz jest kradziony np. z popsutego lapka lub kompa w telewizji nawet był reportaż jak się skończyła produkcja XP a na allegro było jeszcze tego mnóstwo. Więc nie bój żaby bierz Widnows 7 lub 8 OEM ale od jakieś zaufanej osoby lub sklepu gdzie pudełko będzie zaplombowane.
A w Polsce to każdy wie że OEM to dla nas to głupota i tak każdy ją olewa. 

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...