Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

http://www.filmweb.pl/film/Mama-2013-630888

 

Polecam film. Nie ma się co sugerować oceną bo ta nigdy nie jest adekwatna to gustu ;) Mnie się bardzo podobał a narzeczona podskakiwała ze strachu  :D

 

A i ciekawostka, główną rolę gra "Kingslayer" z gry o tron :)

Edytowane przez heewit89
Link to post
Share on other sites

Sprawdzę :)


Dość nowa produkcja Obecność, moja siostra była na nim w kinie i mówiła że "Zaje... straszny" Nie wiem jak to się odnosi do realnej straszności, ale na portalach ma niezłą ocenę http://www.filmweb.pl/film/Obecno%C5%9B%C4%87-2013-627100# .

Tak muszę sprawdzić 


Co to filmu Obecność, jest super! na prawde dawno się tak nie bałem:DDD


do*

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cholera... Blair witch project tyle razy zaczynałem a nigdy nie mogłem skończyć, bo wiał nudą, albo jakość filmu była kijowa, może w końcu uda się skończyć :D

 

to nie jakosc tylko po prostu nudny ten film jest i srednio sie oglada go :P pomysl fajny ale nudny strasznie .

 

hmm a z horrorow? moze dokument o egzorcyzmach ,, egzorcyzmy anneliese michel,, naprawde ciekawy.

a z filmow to moze gothica i wersja z 2004 widmo (tajlandia) i ponoc fajny jest ,,Obecnosc ,, ale nie ogladalem .

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

@Up jak już wcześniej z 5 osób pisało "Obecność" to naprawdę bardzo dobry film, takiego nie było na rynku kina od bardzo dawna, w sumie mogę powiedzieć że od pierwszego "Egzorcyzmu", a warto go zobaczyć tym bardziej że następny tak perfekcyjny film może już nie powstać, bo pewnie większość z Was zauważyła że nowe filmy z gatunku Horrorów to jedna wielka porażka ;(

Link to post
Share on other sites

Jeszcze "Egzorcyzmy Emily Rose". Było kilka perełek, ale faktycznie ciężko znaleźć coś naprawdę godnego uwagi powiedzmy w przeciągu ostatnich 5 lat.

Ostatnio widziałem film "Mama" - również polecam, świetna historia, zaś "11-11-11 Liczba przeznaczenia" pożarło mój czas bezpowrotnie - naprawdę nie warto.

Link to post
Share on other sites

Czrnobyl hmyyy +/- 4 byłem w kinie na tym, (uwielbiam tematykę Czarnobyla), natomiast wczoraj oglądałem film Naznaczony który również bardzo polecam (główną rolę gra ten sam aktor co w filmie "Obecność" ^^ )

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sam jestem miłośnikiem nowoczesnych, mocnych horrorów poczynając od "Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną" (2003). Aby nabrać smaku oglądania ich, każdy odpalam po 23 godzinie na 47-calowym Philips podłączonym do DS 5.1, żeby się wsłuchać w mroczne otoczenie. Horrory typu "Saw", "Klątwa", czy "Wywiad z wampirem" są zbyt mało pikantne dla mnie, dopiero tematyka egzorcyzmów mnie zainspirowała. Przejrzałem wszystkie filmy z udziałem demonów, dopiero najmocniej przeżyłem ... "Obecność" - przy tym to cały się spociłem, nie usnąłem w nocy, tylko czekałem aż świt nadejdzie! Wierzącym odradzam oglądanie tego :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...