Skocz do zawartości

Platforma do testów gier na Benchmark.pl - opinie


Recommended Posts

Moje propozycje co do kart:

GeForce: 9600 GT, GTS 250, GTX 260, GTX 280, GTX 295

Czerwone: HD 4850, HD 4890, HD 5770, HD 5870, HD 5970

To może po prostu zamienić 5870 na 5850, co Wy na to? Chyba faktycznie większa ilość osób interesuje się tą kartą, bądź ma ją w swoim blaszaku.

Link to post
Share on other sites

Moje propozycje co do kart:

GeForce: 9600 GT, GTS 250, GTX 260, GTX 280, GTX 295

Czerwone: HD 4850, HD 4890, HD 5770, HD 5870, HD 5970

GeForce GTX260 będziesz brał z jakiej firmy ? Chętnie bym zobaczył Gigabyte GTX260 SuperOverClock - 729zł

 

To może po prostu zamienić 5870 na 5850, co Wy na to? Chyba faktycznie większa ilość osób interesuje się tą kartą, bądź ma ją w swoim blaszaku.

Tak tą kartą większa ilośc osób się interesuje i to będzie dobrym wyborem imo.
Link to post
Share on other sites

@gregotsw: wezmę max 10 kart - po to tu rozmawiamy, żeby wybrać optymalne 10 :)

@Istvan: a odpowiedzi na postawione przez Ciebie pytania interesują? :) Wydaje się, że też nie powinny raczej :) temat do dyskusji, ażeby większość chociaż była zadowolona i aby nie pisano w testach, że brakuje karty X :)

Link to post
Share on other sites

@drachenfeles

Pytanie czy aż takie pamiątki będą potrzebne, ale wezmę je pod uwagę

aż takie? chciałeś 3x2GB 1333Mhz to proponuję, OCZ solidne pamiątki robi, a platinum to najpopularniejsza seria

 

PS zmiana 5870 na 5850 jak najbardziej ok

Link to post
Share on other sites

Odpowiem zbiorczo.

 

P.S. Jako redaktor masz większe prawo do zamieszczania "gołej baby"

Nie, prawo do zamieszczania "gołej baby" mam tylko ja!!! Ale i tak z tego nie korzystam. :)

 

Dziękuję Właśnie chciałbym jakoś Benchmark tam wyżej wynieść Aczkolwiek nie mogę zapominać, że głównie testom ma ona służyć (choć czy sam fakt windowania teamu BMK wyżej nie jest też dobrą reklamą dla samego portalu?

No, no, nie wiedziałem że naszą platformę testową będziesz używał do "innych celów". :> Hmm... no, ale dobrze, działaj sobie, działaj. :)

 

Istvan...

A podpisales jakas umowe? Okres probny? System prowizyjny? Na czarno?

Ile Ci placa?

Oczywiście że nie. Umowy nie ma, okresu też nie, system prowizyjny to jakaś czarna magia, a praca jest na biało - w rękawiczkach. Płacimy w dolarach. Tyle powinno ci wystarczyć. A następnym razem zastanów się 2 razy zanim zaczniesz kogoś pytać o tak prywatne sprawy.

 

Reasumując: Hookie, działaj z tą platformą. Dziś chciałbym już maila z ostateczną wersją. Słuchaj się też _nicka_, bo on również u nas pracuje i płyty testuje. :)

 

G.

Link to post
Share on other sites

Widać, że masz dobre poczucie humoru :)

 

No to pomożemy koledze dzisiaj zestaw ułożyć, żeby była dobra platforma.

 

Moim zdaniem warto wziąć i5 750 i robić testy na włączonych dwóch i czterech rdzeniach (ba nawet można się pokusić o tylko jeden rdzeń).

 

 

p.s. Kiedy moją reckę wrzucicie, bo się doczekać nie mogę :)

Link to post
Share on other sites

No dobra i5 będzie faktycznie lepszym wyborem, o tyle, że taki właśnie zestaw przeważnie tu polecamy :) Nikt nie będzie mógł zarzucić, że sprzęt z kosmosu, jakiego prawie nikt nie ma :) O Testach na 1, 2, 4 rdzeniach myślałem już i jak najbardziej takowe też będą przeprowadzane. :)

 

_nick_, co myślisz o kartach?

GeForce: 9600 GT, GTS 250, GTX 260, GTX 280, GTX 295

Czerwone: HD 5670, HD 4890, HD 5770, HD 5850, HD 5970

Link to post
Share on other sites

Myślę, że są dobrze dobrane, chociaż dodałbym jakieś tanioszki pokroju 9500GT, bo w wielu grach będą sobie dobrze radzić. Dobrze też, że masz karty dwuprocesorowe od NV i ATI. Można się też pokusić o sprawdzenie czy gra wykorzystuje CF, czy SLI.

 

 

p.s. Dużo sprzętu będziesz miał w domu :)

Link to post
Share on other sites

Z tym, że nie wiem czy jest sens testować kartę na której wszyscy wieszają psy :) Poza tym raczej poniżej kart pokroju 9600 GT obecnie się nie schodzi przy zakupie, a do testów Vintage będą i tak karty już dość leciwe :)

Do CF, tudzież SLi musiałbym poprosić o ewentualnie drugą taką samą kartę, a nie wiem czy to będzie możliwe :)

Link to post
Share on other sites

Hookie, na pewno duzo osob cieszylo by sie z testow wydajnosci gier na i5, w koncu to najczesciej od Intela polecamy. Osobiscie wolalbym testy porównawcze wydajnosci gier na i5 oraz np. AMD PII 955BE ale w koncu masz testowac gry i karty graficzne a nie procki :)

Link to post
Share on other sites

Widzę, że Scythe Mugen 2 poza TOP10 :)

Problem polega na tym, że nie ma go w Komputroniku, poza tym nie potrzeba AŻ tyle wydajności :)

A kolega redaktor ( :) ) chyba o BenchIT.pl zapomniał, oraz o dużym wydzielaniu ciepła przez i7 o/c :)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...