Skocz do zawartości

COOLER MASTER CM 690 II ADVANCED czy Corsair Carbide Series 400R


Recommended Posts

Witajcie,

Mam pewien dylemat, ponieważ już dużo przejrzałem ofert obudów do 350 zł i najbardziej podobają mi się te dwie budy czyli Cooler Master 690 II Advenced wersja Biała jak tutaj:

http://allegro.pl/cooler-master-cm-690-ii-advanced-b-stok-warszawa-i3392248443.html

 

oraz Corsair Carbide Series 400R taki jak tu:

http://www.x-kom.pl/p/78839-obudowa-atx-btx-corsair-carbide-series-400r-mid-tower.html

 

Chciałem się was zapytać która byłaby lepsza? I czy jest sens dokupowania dodatkowych wentylatorów do tych skrzyń albo może zamiany, bo nie wiem jak wentylatory dodawane do tych kast się sprawują, a z wszsytkich obudów jakie przejrzałem na rynku właśnie te najbardziej mi się podobają.

 

To co pomożecie? :D

Edytowane przez KamellotK1
Link to post
Share on other sites

Sorry za off ale użyłeś słowa "obudów" tyle razy, że aż strasznie to wygląda i nie mogłem się powstrzymać.

Łap garść synonimów:

-Kasta

-Buda

-Skrzynia

-Case

 

Jak wpadnie mi jeszcze coś to Ci podam.

Specjalnie dla Ciebie mistrzu poprawiłem ;)

Link to post
Share on other sites

No i widzisz od razu lepiej się czyta (nie było to złośliwie).

 

Mi się osobiście bardziej podoba Cooler Master + jest tańsza, a obie w środku wyglądają prawie identycznie.

Za 100zł różnicy kupisz sobie wiatraki jakieś fajne i powinno być si.

 

 

@UP

Gdzie się chowałeś, że nie słyszałeś takiego określenia jak kasta do kompa??

Link to post
Share on other sites

Też mi siętak wydaje. Ale jak te wiatraki Cooler Mastera w obudowie? Zmienić je na jakieś inne czy dołożyć może jeszcze jeden na górę obudowy? ;) Bo w zestawie są 3: jeden z przodu(140mm led white), jeden z tyłu(120mm) i jeden u góry(140mm).

Link to post
Share on other sites

Najpierw bym zobaczył (jak już kupisz) na złożonym sprzęcie czy odpowiadają ci takie temperatury (jak nie podkręcasz mocno to powinno być ok), a dopiero potem myślał czy doczepić jakiś wentyl, bo może 100zł wydasz niepotrzebnie. 

Link to post
Share on other sites

Nie ja nic nie podrkęcam bo mam i5-3570 bez K i zostawiam go na stocku i boxowym chłodzonku :) Tymbardziej chciałem nowej obudowy i lepszego przewiewu dla całego komputera bo teraz pełno kabli z mojego Deusa G1 mam. Ale boje się że wentylki od obudowy będą za głośne. Teraz mam 2x80mm Enermaxy TB Silence nie wiem po co je kupowałem xD

Link to post
Share on other sites

Podsumowując jak Ci się podoba Cooler Master to ino brać, bo obudowa przewiewna, solidna i ładna a za zaoszczędzone 100zł zabierz przyjaciułkę/dziewczynę/kochankę/żonę (niepotrzebne skreślić) na lody i do kina, na pewno będziesz zadowolony.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Podsumowując jak Ci się podoba Cooler Master to ino brać, bo obudowa przewiewna, solidna i ładna a za zaoszczędzone 100zł zabierz przyjaciółkę/dziewczynę/kochankę/żonę (niepotrzebne skreślić) na lody i do kina, na pewno będziesz zadowolony.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...