Skocz do zawartości

Części komputerowe Szkocja,Edynburg


Recommended Posts

Witam

 

Kto byłby zainteresowany kupnem sprzętu komputerowego zza granicy (Szkocja)? Pytam się, ponieważ stosunkowo często jeżdżę do Szczecina i istniałaby możliwość kupna sprzętu na miejscu i przewóz do Polski do odbioru osobistego lub wysyłki. Wyobrażam to sobie mniej więcej tak:

 

  •  zgłaszam odpowiednio wcześnie, że tego i tego będę w PL
  •  ktoś wyszukuje interesującą go ofertę i mi to zgłasza
  •  ustalamy moją prowizję za załatwienie wszystkiego
  •  tworzę aukcję na allegro
  •  osoba lub ja płaci za towar w Szkocji ( jeszcze się dowiem jak to wygląda od strony prawnej, żeby nie było możliwości wycofania się żadnej ze stron po zapłaceniu za towar)
  •  przyjeżdżam na miejsce i nadaję towar bądź jest on odbierany osobiście

 

To wszystko jest prowizoryczne to jest jeszcze się dowiem jak to wygląda od strony prawnej i waszej, to znaczy:

 

  1. Czy mogę przewozić sprzęt elektroniczny przez granicę i w jakich ilościach,
  2. Czy po akceptacji aukcji Allegro żadna ze stron nie jest w stanie się wycofać - chcę uniknąć sytuacji, gdy wydam pieniądze, a zostanę oszukany i zagwarantować bezpieczeństwo drugiej stronie,
  3. Czy Allegro pozwala na coś takiego,
  4. Czy ktokolwiek jest zainteresowany tą ofertą i będzie to miało sens. Może się okazać, że takie opłacalne transakcje z UK są bardzo rzadkie.

 

Na teraz niestety jadę do UK pojutrze z samego rana więc trochę się za późno zebrałem. Ale dla przykładu za 3-4 miesiące sytuacja się powtórzy i jeżeli będą chętni (mam nadzieję) to będziemy już zorganizowani. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...