Skocz do zawartości

Ocena zestawu za 4600zł


Recommended Posts

Witam,

Prosił bym was abyście ocenili mój zestaw, który ma służyć do grania głownie w fps'y, w rozgrywce jednoosobowej jak i multiplayer oraz do multimediów. Jeszcze mam do was pytanie na ile partycji podzielić dysk, ponieważ w zestawie jest przewidziany ssd na system i nie wiem na ile podzielić HDD?

 

Nie zamierzam podkręcać podzespołów.

Chłodzenie jest po to aby procek sie nie grzał tak mocno. (mam boxowe od intela  procek aktualnie ma 70 stopni)

Windows oryginalny ponieważ miałem do czynienia z piratem i jednak mówię nie

Montaż : nie chce sie z tym bawić, nie chce niczego uszkodzić .

http://i43.tinypic.com/4hqw7k.jpg

sorry za rozmazany screan 

Edytowane przez YokkoB18
Link to post
Share on other sites

po pierwwsze po co ci system za 360 zł co ? sciągniesz sobie za darmo i bd git , kup tańsze pamięci ram bo takie ci niepotrzebne i zaoszzędzisz mniej więcej 450 zł więc wtedy pozbierasz jeszcze i do 770 

 

 

Propagowanie piractwa // jg

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

to po co sie pytasz dalem ci dobra rade ale tylko od naszego drogiego moda dostalem warna dzieki kur... wszystkim

 

//to teraz dostaniesz od drugiego, za sianie zamętu, podważanie działań administracji i kolejne propagowanie piractwa

sv

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

@UP

 

Potem piszą w internecie że polaków na oryginalny system nie stać i wolą (i tak to jest łamanie prawa :) ) ściągać pirackie wersje wszystkiego (czy to systemu czy to gier ...) ...

Autorze po prostu go nie słuchaj

 

Co do zestawu to zamień Haswella nie na i5 2500k i płytę Asrocka

 

tylko na i5 3570k (jak chcesz podkręcać - do czego namawiam (darmowe zwiększenie wydajności) jeżeli nie chcesz to weź i5 3470) i MSI Z77A-G43 albo do SLI MSI Z77A-G45 (gdy nie chcesz podkręcać to MSI B75A-G43)

 

kartę graficzna osobiście brałbym Gigabyte (trochę przez szacunek do tej firmy) ma też wydajne i ciche chłodzenie

 

Co do dysku twardego zamień na WD BLUE (mniej awaryjny)

poszukaj RAMu 1333MHz za mniejsze pieniądze (oczywiście 8GB :) )

Za zaoszczędzone pieniądze warto kupić lepszy dysk SSD (np. Plextora M5S)

Co do monitora warto zapytać (albo poszukać takiego tematu) w dziale monitory :)

Edytowane przez Bastruk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...