Skocz do zawartości

Wycena PC: m.in. AMD Athlon II X3 450, GeForce GTS 450 1GB, GoodRAM 8GB


Recommended Posts

Witam serdecznie,

Chciałbym poprosić o wycenę mojego komputera. Chciałbym się przenieść całkowicie na laptopa i liczę, że uda mi się podwyższyć nieco budżet na niego sprzedając poniższy zestaw (Całość kupiona 17.02.2011 poza dyskiem twardym 03.03.2011).

 

Procesor: AMD Athlon II X3 450 3.2GHz (Aktualna gwarancja do 17.02.2014 SKLEP: Arest.pl / Nigdy nie podkręcany tak samo jak nie podejmowano próby odblokowania 4 rdzenia).
Płyta główna: ASRock M3A770DE
Karta graficzna: Gainward GeForce GTS 450 1024MB (Posiadam paragon nie jestem jednak pewny, czy gwarancja była na 24 miesiące, czy 36 miesięcy. Jeżeli na 36 to gwarancja aktualna do 17.02.2014 nie wiem jednak jak to sprawdzić SKLEP: ProLine.pl)
Pamięć RAM: DDR3 GOODRAM 4x2GB / 1333, CL9 (Początkowo było 2x2GB, ale dostałem od znajomego kolejne 2x2GB dlatego tak to wygląda)
Dysk twardy: SAMSUNG HD502HJ 500GB, 16MB, 7200obr. (Aktualna gwarancja do 03.03.2014 SKLEP: Arest.pl)
Zasilacz: CHIEFTEC CTG-400-80P 400 W
Obudowa: COOLER MASTER ELITE RC-332 (Bez większych śladów użytkowania)
Nagrywarka: SAMSUNG SH-S223C
 
Na wszystko posiadam kartę gwarancyjną, paragony. Tak samo jak pudełka.
 
Dodatkowo myślę o sprzedaży monitora LCD 23" LG IPS236V-PN (IPS, 16:9, 5ms, LED) Posiadam fakturę, ale też nie ma informacji na temat długości gwarancji. Zakupiony 2011-09-12 (SKLEP: esc.pl)
 
Bardzo proszę o wycenę komputera jak i monitora osobno. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...