Skocz do zawartości

HD 7870 cos jest nie tak


Recommended Posts

Moj sprzet.

 

i7 3770

Asus HD7870

BeQuiet 530W L7

 

Wszystko hula jak nalezy, w BF3 100-140 fps

Problem pojawia sie gdy wlacze "stabilizacjie pionowa"

Jest 60 fps i co jakis czas spada do 50 i przycina na ok. 0,3 sek,

i tak co pare sekund.

Co to moze byc.

 

Pomocy.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

przy wł synchronizacji pionowej spadki fps są rzeczą normalną 

Ale to nie są spadki tylko przycina mi obraz.

Jak to normalne? przecież na Phenomie 965BE tego nie było

dopiero po zmianie procka się zaczęło.

przecież i7 jest wydajniejszy niz Ph 965.

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

@mirko-36

 

 

Popracuj nad ortografią.

 

Mam niemiecka klawiature wiec wszystkie,ę,ł,ą,ś moge wpiszwac ale jest to dla mnie bardziej skomplikowane.

W dodatku mam niemiecki Windows i jak cos wpisze zle to mi nie podkresla na czerwono jak tobie cwaniaczku "znawco ortografi".

Szkoda ze nie skupiles sie na temacie, moze by  Ci sie udalo pomoc..

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

mi nie podkresla na czerwono jak tobie cwaniaczku "znawco ortografi".

 

W szkole na dyktandach błędy też argumentowałeś tym, że papier Ci ich nie podkreśla?  O braku szacunku do moderatora już nie wspomnę.

 

Przede wszystkim zobacz, czy w innych grach dzieje się to samo.

Link to post
Share on other sites

Standard ! połowe tematu zajmuje piepszenie na temat ortografii albo innego g ówna zajmijcie się lepiej tematem. Punkty jakieś wam lecą za poprawianie innych czy tak próbujecie się dowartościować może akurat ktoś ma dysleksje a tu kwit bo niema kropki czy coś ? Polskiego pisma używam tylko na forum bo mieszkam za granicą pare lat i nie używam nigdzie indziej i pewnie jak zapomne gdzieś kropki wstawić to mnie dopadną uczniowie profesora miodka hehe

Link to post
Share on other sites

Mieszkam poza granicami Polski od parunastu lat i jakoś się staram pisać poprawnie, z szacunku dla Kraju i tego:

 

 

 

 

8. Na forum należy stosować się do obowiązujących zasad pisowni i stylistyki.
 
Link to post
Share on other sites

Moj sprzet..........Asus HD7870.............Wszystko hula jak nalezy, w BF3 100-140 fps

Jak w BF3 spojrzę w niebo, to też tyle mam :D

 

Wracając do tematu - może zmieniłeś lub nie ustawiłeś pod swoją kartę opcji graficznych w grze, skoro robiłeś reinstalacje systemu lub nie podkręciłeś karty na nowym systemie. 

Link to post
Share on other sites

Dobra dajcie spokój, Dodo wyczerpał temat cytując regulamin i kropka.

 

Do autora tematu:

-jaką masz wersję sterowników?

-czy problem występuje w każdej grze?

Stereownik.  Catalyst 13.4

Co do innych gier to jeszcze nie wiem bo nie mialem czasu ich zainstalowac,

acha bo nie pisalem ze niedawno zmienilem plyte i procka i reinstalowalem Windows.

Wszystkie stery zainstalowalem za pomoca programu od producenta plyty(Msi Z77A-G45)

 

Jak w BF3 spojrzę w niebo, to też tyle mam :D

 

Wracając do tematu - może zmieniłeś lub nie ustawiłeś pod swoją kartę opcji graficznych w grze, skoro robiłeś reinstalacje systemu lub nie podkręciłeś karty na nowym systemie. 

Nie o to chodzi zeby sie chwalic ale tak mam Na FullHD na niskich bez wygladzenia krawedzi a jak spojrze w nibo to mam 200 fps,

o tym co piszesz to mialem przy Phenomie ll 965 BE sam bylem w szoku jaki skok uzyskalem dzieki i7.

A co do twoich propozycji to nie mam pojecia jakie to moglyby byc ustawienia bo mam wszystko ustawione  tak jak przy Ph ll.

Po reinstalce Windowsa podkrecalem karte przez Msi Afterburner ale potem go zdeinstalowalem bo mi jakos dziwnie karta reagowala

a to mi sie wiatrak na 100% wlaczyl a to mi sie wogole Msi Aft... nie wlaczyl itp.

 

Mam pytanie odnosnie zintegrowanej HD4000 w procku czy ona moze miec jakis wplyw na to

bo do niej stera nie aktualizowalem.

 

I dlaczego dzieje sie to tylko po wlaczeniu "synchronizacji pionowej"

Link to post
Share on other sites

hd4000 automatycznie jest wyłączony przy zewnętrznej karcie ,więc to nie to , spróbuj inne gry tak jak ci pisałem , wtedy się okaże ! obniż rozdzielczość przy synchronizacji i zobacz czy dalej jest to samo .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...