Skocz do zawartości

Zestaw do oceny - 2300 zł


Recommended Posts

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Spectek

SilentiumPC Brutus M23 Pure Black (bez zasilacza)

Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Seagate 500GB 7200rpm 16MB cache SATA600 Barracuda 7200.12

MSI B75MA-E33 /intel B75, LGA1155/

SilentiumPC Deus G1-500W 80+ Bronze

Vertex3D Radeon HD7870 XT Black Tahiti LE 2GB DDR5 256bit (975/6000)

 

2354 zł +  kody promocyjne w esc.pl do wpisania w komentarzu na montaż oraz kod do gry gratis (gra do wyboru): X98TY2AZ + SleepingDogs bądź X98TY2AZ + Sniper V2

 

W zestawie masz porządny zasilacz z dwoma liniami +12V, obudowę z filtrami, wentylatorami oraz USB 3.0. Dodatkowo model 7870 XT który jest wydajniejszy od zwykłego 7870 

 

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/test_geforce_gtx_760_najlepsza_karta_graficzna_do_1000_zl?page=0,10

 

Co prawda model do Vertexa będzie bardziej słyszalny oraz w obciążeniu będzie cieplejszy niż Sapphire, jednak w przewiewnej obudowie będzie on miał lepszą cyrkulację powietrza niż Sapphire w Iboxie

 

Chcąc zostać przy 7870 Sapphire z lepszą kulturą pracy można tak:

 

Sapphire Radeon HD7870 2GB DDR5 256bit (1000/4800)

Fortron Aurum 400W (120mm 80 Plus GOLD)

 

Zasilacz z certyfikatem GOLD oraz z dwoma liniami +12V

Link to post
Share on other sites

Czy Twój zestaw będzie wydajniejszy pod kątem gier ? Co do mojego wyboru karty to akurat nie był Sapphire tylko Gigabyte. Jeżeli Twój zestaw nie będzie mniej wydajny to wezmę właśnie taki.

 

Tylko nie wiem, jeszcze czy wszystkie z Twoich części będą na morele.net bo tam założyłem już konto i chce zamawiać.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówimy o takiej rozdzielczości, to na tym zestawie pograsz w wszystkie gry na Ultra przez bardzo długi czas

 

W zasadzie, jeżeli nie planujesz wymieniać monitora w przyszłości to może zostań przy zwykłym 7870 z lepszą kulturą pracy

Link to post
Share on other sites

Mam mały problem, otóż na morele.net nie ma dokładnie tej karty czyli - 7870 xt.

 

Wkleję tu swój koszyk z Twoim zestawem, tylko, że z na morele.net, i byłbym wdzięczny gdybyś mi dobrał model karty.

 

http://www.morele.net/inventory/info/kuyWJ1/

 

Chodzi, o to by nie przekroczyć bariery 2350zł.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

Ok, czyli model od Gigabyte za 839zł. A jak ma się sprawa z tą obudową ? Gdybym jednak zjechał o 50zł z jej ceną to mógłby się pc przegrzewać, czy jak ? Bo jeśli dałoby radę to wolałbym mieć o kilkadziesiąt złotych tańszą tą obudowę, ale jeśli nie ma co na niej oszczędzać to dam sobie spokój.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...