Skocz do zawartości

Jaką obudowę, i płytę główną do nowego kompa?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość rezerwuar,

Recommended Posts

Witam
Za jakiś czas mam zamiar złożyć nowy komputer. Wybrałem już większość części. Oto one:

Procesor Intel Core i5-3570
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX670 2048MB
Pamięć Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3
Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache
Napęd Plextor PX-891SA SATA

Zasilacz SilentiumPC Deus 600W

 

1. Czy płyta główna MSI Z77A-G45 będzi ok do tego zestawu? (Jeżeli znacie jakiś tańszy odpowiednik to podajcie)

2.Jaką polecacie obudowę? Pytam, bo w opisie karty graficznej jest napisane, że jest duża i ma trzy radiatory, więc martwie się, że kupię obudowę i okarze się za mała. (Obudowa nie może być za droga, bo nie mam dużo kasy)

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
Gość rezerwuar

Witam Pana rowniez :P

 

Tak MSI Z77A G45 spisze sie swietnie , moglby pan podkrecic bezproblemowo procesor jezeli zmienilbys na i5 3570k i bezproblemowe SLI ale jezeli nie zamierza Pan podkrecac i robic SLI to proponowalbym na zmiane modelu MSI Z77A-G43 . 

Na pana miejscu zmienilbym karte graficzna na gtx 770 a w sprawie obudowy  to moglby Pan pomyslec o Fractal Design Define XL R2 , ktora jest wykonana bardzo solidnie oraz cicha w ktorej zmieszcza sie Panu wszystkie rzeczy ;)

Edytowane przez LeRoiDuCiel
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mobo :

- MSi Z77A G45 > pod OC

- MSi B75A G43 > bez OC procka

 

Buda (od najtańszej) :

- SP Brutus M23

- SP Gladius M40

- Fractal R4 / ARC midi R2

 

Koniecznie zamień starego gtx670 na nowego i szybszego gtx770 (odpowiednik 680)  ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...