Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,
 
Poszukuję laptopa o konkretnych parametrach:
 
Cena: ok 2800, ewentualnie więcej w granicach rozsądku jeśli okazja będzie bardzo dobra
 
Główne zastosowanie: studia, filmy, muzyka oraz gry (nie najnowsze, ale takie rzeczy jak lol/tera/gw2 powinny chodzić bez problemów.. no ok to nowe gry.)
 
Rozmiar: ~17, nie mniejszy, jestem w stanie pogodzić się z większa wagą w zamian za ekstra chłodzenie i wydajniejszą baterię
 
Mobilność: Im dłużej tym lepiej oczywiście. 2,5-3h to minimum, chodź na użytkowaniu tylko do sieci i worda dobrze gdyby było to więcej, nie zawsze mam gniazdko pod ręką, a pracować trzeba
 
System: Koniecznie bez.
 
Dodatkowe bzdury na które zwrócę uwagę jak głosniki, numeryczna klawiatura, ctrl jako ostatni klawisz z lewej, bardzo ważne jest dla mnie by był scroll w touchpadzie
 
 
zależy mi by był sprawdzony, bo hp paviliona dv6 kupiłem jako nowość i jeszcze nie było wiadomo jakim gównem i szmelcem jest, nie może to być żaden złom od hp. Zależy mi bardzo na dobrym chłodzeniu, gdyż pasty, czyszczenie, podkładki i wszystko inne zawiodły mnie przy obecnym, chciał bym móc normalnie z niego korzystać i grać trzymając go niekoniecznie na stole z podkładką.
 
 
Proszę pomóżcie :)
 

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy istnieje cos takiego jak dobre chlodzenie w lapku. To tylko kwestia czasu gdy zaczna sie problemy z przegrzewaniem. Sam posiadam wielkiego dtr-a 8942 od acera z potezna jak na lapki sekcja chlodzenia i przez pierwsze 1,5 roku wszystko bylo ok, ale po tym czasie bylo juz tylko gorzej az temperatury zaczely przekraczac 100 stopni. ( granie tylko w rekawicach)

Link to post
Share on other sites

Ja czyściłem często laptopa i spotkało mnie to samo, aż dochodziło do przegrzewania się przy oglądaniu filmów.

 

1. A Jakich pieniędzy bym potrzebował na ww laptopa? Jak mówiłem, mogę znaleźć dodatkowe fundusze jednak szukam laptopa nie na 2 lata (do momentu ukończenia gwarancji jak to miało miejsce ostatnio) lecz na 3-4

2. Z 15calówek co byście polecili?

Link to post
Share on other sites

Widocznie zrobiłeś to źle.....

Można też było wymienić po takim okresie czasu pasty termoprzewodzące

A najlepiej oddać do serwisu jak się samemu nie ogarnia tematu.

Wybó jest bardzo wąski bo praktycznie sens ma tylko 1 laptop, lenovo y580

http://www.x-kom.pl/p/137733-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-y580-i7-3610qm-8gb-1000-dvd-rw-gtx660m.html?ref=100421822&sm12=MjQ=&ts=1373797729&token=7fafdbede39698140093d5e30920353e

wydajny procek + wydajna grafika, wydajniejszej maszyny nie dostaniesz w tym budżecie. LApek ma dobre temp pod obciazeniem, jedynie dysk sie nagrzewa w wersji z i7. Do GW2 wlasnie by ta i7 sie przydala. Mozesz tez taniej kupic wersje z i5

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...