Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

W niedługim czasie planuje zakup laptopa do kwoty podanej w temacie .Będę go używał najczęściej do multimediów ( gry , filmy , muzyka ). Rozmiar matrycy to przynajmniej 15,6 . Dotychczas zastanawiałem się nad wyborem tego laptopa : http://allegro.pl/laptop-lenovo-g580-i3-4gb-1tb-gt635m-2gb-w8-250zl-i3354590024.html

Czy  macie do polecania jakieś inne według was lepsze laptopy od wyżej wymienionego  ( w granicy wyznaczonej ceny ) ?

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc raczej nie znajdziesz niz wydajnosciowo lepszego w tej cenie. Alternatywa moze byc samsung 350e5c z i3 IIIgen i radeonem 7670 i matową matrycą. http://www.x-kom.pl/p/150452-notebook-laptop-15-6-samsung-350e5c-i3-3110m-4gb-750-dvd-rw-win8-hd7670m.html?ref=100421822&sm12=MjI=&ts=1373564337&token=db23b2acbebf3e1a6edc8119be02f9a1

Jakas super jakosciowo ta matryca ofc w tym przedziale cenowym nie jest ale zawsze to odbicia beda mniejsze.

Link to post
Share on other sites

No cóż. Grafika wydajniszja choc w teori nie potrzebujesz tej wydajnosci. Procek nieznacznie wydajniejszy bo i3 IIIgen sporo nadgonily wzgledem i5 sandy. a w twoich zastosowaniach owego przyrostu wydajności w ogóle nie będzie widać.

 

 Jeżali wystawiający nie leci w kulki codo stanu, to zapewne są jakieś lerzaki magazynowe.

Pytanie brzmi co z gwarancją dla tego sprzętu. Pisemna ? Świadczona przez kogo? W jakim trybie. Czy obejmuje baterie etc etc

Popytaj.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Ok , napisałem do niego o tą gwarancję itp oraz poprosiłem o realne zdjęcia lapka z kartą jego nazwy na allegro .


kupiłem lapka lenovo. , mam pytanko jaka wersje systemu muszę zainstalować do tego modelu.? wersje 32.czy 64?

Dziękuje za udzieloną pomoc

Temat można już zamknąć 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...