Skocz do zawartości

Folia na ekran + etui - Galaxy S2


Recommended Posts

Witam, chciałbym was prosic o znalezienie (na serwisie allegro.pl) folii na wyswietlacz  i etui silikonowe na telefon Samsung Galaxy S2

 

chodzi o to, aby były to przedmioty najlepszej jakosci, cena mozna powiedziec ze nie gra roli (watpie zeby przekroczyła 100zł)

 

Z góry dzieki, pozdrawiam ;)

Edytowane przez Dawid1234512345
Link to post
Share on other sites

Słyszałem o takich innowacjach.Daruj to sobie.Z resztą sam sprzedawca się pogrąża daje 2 lata gwarancji-ciekawe na co daje...odklei się Twoja wina,porysuje - Twoja itp.

Poniżej w opisie widziałem przelotem że producent daje aż 25 lat...dziwne prawda?nie wiem po co oklejać telefon jak choinke albo flaszke w torbie ;).najbardziej mi się podoba jak pisze , że amortyzuje upadek hahaha.W sumie ma AŻ 0,2 mm grubości to jest z 0,1% szans że to całkowita prawda i tylko prawda.jak jużtak bardzo chcesz chronić swoje cacuszko kup case za 15zł na tył i porządną folie na przód za 2 dyszki bez klejową i ciesz się korzystaniem.Choć przyznam że jestem przeciwnikiem kupowania tego typu rzeczy...na samochody nie dajemy płachty i nie korzystamy tak z niego tylko jezdzimy.Psuje wygląd i ergonomie telefonu(mowa o case itp.).Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przyklejanie folii na SGS2 jest bezsensowne. A sylikonowe etui to już w ogóle barbarzyństwo. Folia w przeciwieństwie do szkła rysuje się momentalnie i jest bez przerwy tłusta od paluchów. W efekcie trzeba by zmieniać folię co tydzień... A sylikonem zrobisz z tego telefonu potworka, w dodatku wcale wiele nie pomoże przy upadku, a kiepski futerał potrafi sam z siebie zniszczyć obudowę.

 

Ja kupiłem flip case oryginalny od samsunga. Wyniosło mnie to chyba 50 czy 60 zeta. Zero folii, zero rys, wygodne, trwałe, ładnie wygląda. Już prawie rok tak go używam. Polecam i odradzam sylikony i inne wynalazki.

 

Tu masz link do tego flip case http://www.komputronik.pl/product/144389/Akcesoria/Akcesoria_do_telefonow_i_smartphonow/Etui_do_Samsung_Galaxy_S_II_i9100_Flip_Case_czarne.html

Edytowane przez Luki91
Link to post
Share on other sites

 

 

Folia w przeciwieństwie do szkła rysuje się momentalnie i jest bez przerwy tłusta od paluchów. W efekcie trzeba by zmieniać folię co tydzień..

Może wystarczy wycierać ściereczką od okularów lub kupić matową?

Link to post
Share on other sites

No właśnie gdy na początku na próbę kupiłem folię (glossy) najczęściej wycierałem ściereczką od okularów :P Ale i nie zawsze człowiek ma taką przy sobie, więc i bluzką się zdarzało co oczywiste. W końcu nie o to chodzi żeby nosić przy sobie torbę z akcesoriami - takie rzeczy tylko u Apple ;)

 

A co do matowej to faktycznie jest o wiele lepiej w kwestii brudzenia i rys. Miałem taką w i5800 - nie miał szkła nad wyświetlaczem tylko plastik więc była konieczna. Tylko że przy intensywnym użytkowaniu folia szybko się wytarła i wyglądało to niefajnie. Pomijam już gorsze efekty wizualne związane z mniejszą przezroczystością folii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...