Skocz do zawartości

Kilka części


Recommended Posts

Elos

Chcę kupić kilka rzeczy:

- Procesor

- Płyta główna

- Ram

- Obudowa Fractal Design Define R4 Window (czyli wersja z oknem...tylko i wyłącznie).

Interesuje mnie raczej tylko Intel (w razie czego proszę o nie proponowanie mu tu żadnych FX'ów...) żeby była jasność. Mobo ma być ''trochę lepsze niż zwykłe) bo najprawdopodobniej później będę bawił się w OC, lecz niewielkie. Ram minimum 8GB. Najlepiej wszystko by było od jednego sprzedawcy :) Ale dawajcie śmiało propozycje, nie bać się, nie gryzę. Buda tak jak mówiłem - tylko i wyłącznie wersja z oknem, najlepiej czarna.

Moje propozycje cenowe:

Buda - 350zł z kw.

Zestawik ~ 1000zł z kw, nie wyżej.

Pozdrawiam i czekam na propozycje.

Edytowane przez Darius.
Link to post
Share on other sites

Hmm...dzięki za propozycję, przemyślę może ;)

Tak w ogóle...raczej w pełni ustaliłem, że jestem zainteresowany Intelem i5 2500k/3570k + mobo do niewielkiego OC + Ram minimum 6/8GB jak pisałem wyżej. Proszę o sensowne propozycje (cenowe) :P

Edytowane przez Darius.
Link to post
Share on other sites

 

 

Zestawik ~ 1000zł z kw, nie wyżej.

 

Proszę o sensowne propozycje (cenowe)

 

Kolego chciałbys za 1000zł mieć 2500K, płyte pod OC i 8GB ramu ??

 

To ty podaj sensowny budżet bo jesli chcesz takie podzespoły to musisz wyskoczyć z conajmniej 1200zł... 

Link to post
Share on other sites

Hmm...nie sądzę ;) Za takiego 2500k + AsRock'a P67 Pro 3 (który mi by w zupełności wystarczył) ktoś może dostać max 800zł, następnie ram za 200zł to raczej nie problem :) Nie mówię tu o jakichś kosmicznych płytach do kosmicznego OC, z których nówki kosztują 500zł a niektórzy za używkę chcą wtedy 400 -.-

Edytowane przez Darius.
Link to post
Share on other sites

Czekam na dalsze propozycje w razie czego.

@up - poszło pw

@2up - za drogo :D


Witam ponownie.

Brak możliwości edycji, no cóż...pragnie jedynie poinformować, że wciąż poszukuję ofert, z tym, że jednak z powodu braku funduszy, jestem w stanie zainwestować tylko w Phenoma. Interesuje mnie X4 965 jak i X6 1090T (nie jestem zainteresowany innymi, ani Athlonami), do tego jakieś mobo do niewielkiego OC i ram 8gb. Jeśli ktoś ma jakieś propozycje to proszę o pw ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam

Wciąż aktualne ;) Do tego może byłbym zainteresowany czymś pokroju i5-3550p + mobo + ram do max 750zł z wliczonymi kosztami wysyłki pobraniowej.

Podobna sytuacja wciąż aktualna z Phenomem, najchętniej do tego 970 Extreme 3 lub coś pokroju i 8GB ram.

Do tego jestem zainteresowany jakimś GPU do 500zł, moje wymagania może i dziwne ale...pudełko i najlepiej coś na gwarancji (tyczy to się również do części, którymi jestem zainteresowany wyżej). Mam nadzieję, że propozycje będą sensowne :P Proszę pisać tu, na pw lub gg podanym u mnie w profilu zawsze bez względu na nic. Akceptuję tylko wysyłki pobraniowe co już z góry zaznaczam.

Aha...zakupię jeszcze katodę koloru zielonego (1szt) i niebieskiego też jedną, moje wymagania to wyraziste światło, tak aby te dwie katody w połączeniu były w stanie oświetlić większość środka :) Do tego może być jakiś podświetlany wentylator, lecz najlepiej od jednego człowieka bo zakup jednego wentylatorka mi się jakoś nie uśmiecha od innej osoby ;)


Ref.

Mobo i proc - nieaktualne - zakupione.

GPU - nieaktualne, brak kasy na tą chwilę.

Ram - aktualne, interesuje mnie coś z radiatorkami tylko nie wysokimi ;) Najlepiej 2x2GB lub 2x3GB DDR3 i najlepiej 1333MHz) i w rozsądnej cenie

Katody - nieaktualne na tą chwilę.

Edytowane przez Darius.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...