Skocz do zawartości

co kupić? modding (prawie) od podstaw


Recommended Posts

Witam

Przymierzam sie do kupna platformy na s 1150: pamięć mobo procek cooler

Posiadam obudowe Corsair Graphite 600t Silver

Obecny wygląd zawartości mojej budy doprowadza mnie do szału pod względem estetyki. Totalna masakra. Kolorowe końcówki kabli, z niechlujnie zrobionymi oplotami itd.

Chcialbym tak dopasować do sibie komponenty aby wyszlo coś w kolorze czarnym z domieszka białego

Z przodu mam Bit Fenixa Spectre Pro White 200mm na górze i z tyłu wentyle Xigmatek http://www.morele.net/xigmatek-xlf-f1254-blackline-led-wentylator-120mm-xlf-f1254-blackline-497655/

Planuje kupic to chłodzenie http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-phanteks-ph-tc14pe-czarne-551772/

problem stanowi płyta. Płyty Asrock to ostateczność bo sa ciemnobrązowe a nie czarne. Jedyna czarna płyta jaka jest tania to MSI Z87 G45 Gaming jednakze ona posiada czerowne akcenty
Czy mozna jakoś polmalować te czerowne elementy czy muszę rozglądać się za całą czarna płytą?

Mnie osobiscie bardzo by odpowiadała płyta ASUS SABERTOOTH ale jest za droga

Macie moze jakieś własne propozycje

Prosze o pomoc.

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

sabertooth w ostateczności ; poza tym do płyty Gryphon jest oddzielnie ta osłona pod nazwą Gryphon Armor kit która jest bardzooo słabo dostępny za granicą a co dopiero w Polsce

EDIT: wiecie może gdzie dostaną Gryphon Armor Kit w Polsce? poraz pierwszy wujek Google mnie zawiódł

Edytowane przez greghor
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...