Skocz do zawartości

Obudowa do 500zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez SKEEPER,

Recommended Posts

  • Rozwiązanie

Witam.

Zapewne już padły propozycje tych obudów, więc ja również wspomnę o nich, jako dobrych jakościowo, funkcjonalnych pod kątem prowadzenia kabli, aranżacji koszy na dyski, ilości miejsca oraz bardzo dobrych możliwości wentylacyjnych (polecam test). Obudowy te świetnie się też nadają na wsadzenie/zbudowanie układu LC.

Nr 1 - to Fractal Design Define XL R2 - piękna i wielka maciora, w której można wszystko. (najtaniej znalazłem za 517zł.)

Nr 2 -  Fractal Design R4 - jej szczuplejsza siostra, ale również oferująca mnóstwo miejsca.

 

Obie są fabrycznie wyciszone.

 

 

 tylko że długość gpu jakaś nie za duża 

W wersji XL R2, można zamontować karty graficzne o długości 480mm :)

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites

Define R4 i Define XL R2 mają praktycznie tą samą szerokość ;) Define XL R2 jest więc co najwyżej smuklejsza bo jest wyższa ;)

zapomniałem o cudzysłowie, synonim miał to być - Szczuplejsza, w sensie mniejsza :P , a jak coś jest mniejsze, to jest szczuplejsze :rotfl:

Link to post
Share on other sites

oj tam , oj tam, się czepiasz :P  - ja nie interpretuję wszystkiego w ten sposób, tylko te dwie obudowy....tak mi się jakoś napisało ;)

Szczuplejsze się zmieści w mniejsze, bo jest mniejsze i szczuplejsze od większego i nie szczuplejszego :rotfl:  :wariat:

 

Dobra - autor budę kupił, nawet całkiem fajną, wygląd zaakceptowany - będzie zadowolony, a przynajmniej tego życzymy.

Pozdrawiam

Edytowane przez SKEEPER46
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...