Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, po raz kolejny mam problem z nieszczęsnym USB. Włączam komputer. Siedzę na pulpicie/oglądam film/gram w jakaś grę i w pewnym momencie następuje zacięcie myszki oraz klawiatury.(Jeśli w tym momencie wykonywałem jakaś czynność,zostaje ona zablokowana-obracający się obraz, ciągłe wwwwwwwwww).Sprawdzałem inne myszki, inne klawiatury. Próbowałem grać bez sluchawek podłączonych pod USB. Podłączałem inny zasilacz. Problem w taki lub inny sposób się powtarzał(zacięcia lub chwilowe "zawiechy"). I w tym momencie byłem już pewny że jest to płyta główna(sterowniki były przeinstalowywane etc - bez efektu). Rozkręciłem kompa. Wyciągnałem płytę główną i włożyłem jakaś stara z zamontowanym C2D i jest troche lepiej. Mysz oraz klawiatura już się nie zacinają, czasami tylko gryzoń na chwile traci połączenie (1sek przycinki) lub (ponowne instalowanie sterownika)- być może płyta stara albo coś.
Mysz/Klawa/Sluchawki nie stanowią chyba problemu bo w innych konfiguracjach ustarki też występowały (na Asrocku/klawa za 10 zl + mycha/klawa bezprzew + mycha bezprz/ mycha za 10zl + klawa ...).
Specyfikacja komputera:
System Operacyjny: Windows 7 64-bit
Procesor: i5 2550k/C2D e8200

Płyta główna: Asrock P67 Pro3 (B3)/Gigabyte GA-p35-D3SR
Ramy: Kingston HyperX DDR3 8Gb 1600MHz XMP X2 Cl9 Grey Edition/ OCZ Platinum DDR2 2x2GB 800MHz CL4-4-4 Rev2

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 600W 80+ SLI/Jakiś Tagan 750W(5lat)

Dysk Twardy: Seagate 2TB Barracuda (64MB, Sata/600) + SSD Kingston HyperX 90GB 3K Sata III
Dziękuję za sugestie i pozdrawiam.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Tyle ze na 755 sa tylko czasem przycinki a na 1155 komputer trafia( power off , 5 sec i ok przez jakis czas).

Z hubów/przedluzaczy nie korzystam.

To tez raczej nie jest problem ze strony oprogramowania bo na mojej starej platformie problemu nie bylo, a na obecnej jak zmienialem dysk wszystko zostalo wyczyszczone)

Wracam do testowania. Pozdro i dzięki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...