Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczow.

Mam dylemat odnosnie wyboru smartfona,mam dwa typy;

Samsung S4 , lub sony xperia z.

Czytalem i mam mentlik.

Ktory waszym zdaniem zasluguje na zakup,i dlaczego.

Telefon bedzie sluzyl do muzyki,teledyskow,filmow,gier,zonie do pracy na nim z roznymi aplikacjami.

Slicznie dziekuje za pomoc,informacje.

Link to post
Share on other sites

Alternatywą jest HTC One. Szczególnie jeśli do muzyki i teledysków to przednie głośniki zrobią swoje. Jakość wykonania i wyświetlanego obrazu również stoją na wysokim poziomie. To tak nawiasem :)

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

dokładnie bierz htc one, obecnie najlepszy smartfon na rynku. Sam go zakupię pod koniec roku.

Uuuu do końca roku zmiensiz 3x zdanie ;).

Jak się wydaje 1,5-2k na telefon to się czeka i czeka...chyba że ktoś desperat.ja jużtelefon zmieniam pół roku i poczekam na Note III bo pakować 1700 na NII jak się go chce kupić w DEU czy w Polsce jakiegoś pewnego to szkdoa zachodu...wyjdzie NIII dołoże 4 stówki i będę mieć NIII który będzie pewnie bardziej przyszłościowy.

Do końca roku to HTC wypuści jeszcze 1 potwora i One zejdzie na dalszy plan jak One X+ np.

Link to post
Share on other sites

 

 

Do końca roku to HTC wypuści jeszcze 1 potwora i One zejdzie na dalszy plan jak One X+ np.
A pół roku po tym inni wypuszczą swoje potwory. Rynek zbyt szybko się rozwija, tak czekać można w nieskończoność bo ciągle wychodzą nowe modele lepsze i bardziej dopracowane od poprzednich.
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

dokładnie bierz htc one, obecnie najlepszy smartfon na rynku. Sam go zakupię pod koniec roku.

HTC One nie jest naklepszym smartfonem na rynku ale jednym z kilku porównywalnych. Każdy bowiem z topowych flagowców ma swoje wady i zalety - wady ma też i One. Tu bardziej liczy się indywodualne podejście i osobiste potrzeby... Ja wybrałem przykładowo Galaxy Note II i ten jest wg mnie bardzo dobry. Ma on jednak swoje wady - One czy Z też je ma, tak samo jak SGS4...

 

A co do SGS4 to bierz wersję z LTE.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...