Skocz do zawartości

Xperia T effendiego


Recommended Posts

Gość effendi360

Panowie, jeżeli któryś z was co doradzaliście T będzie na zlocie jak dojdzie do skutku to macie ode mnie po 0.5l na łeb. Ten telefon jest naprawdę świetny. Wszystko działa jak należy. Śmiga extra. Ma tam czasami jakieś małe ćwierć sekundowe przestoje ale gdybym za********ł LIVE tak jak jego to by się odpalał chyba z 10 minut. Poza tym wszystko działa bardzo dobrze. Testuję ile godzin trzyma bateria przy normalnym użytkowaniu. Dam znać. Czy istnieje możliwość zakupu jakiejś ładowarki aby baterię nabijać szybciej ? Bo trochę to trwa.


 

 

dźwięku na słuchawkach i głośniku do LWW ?

 

Słuchawki XPERIA > LIVE

Głośnik XPERIA < LIVE - oczywista sprawa. LIVE ma stereo.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie napisałem wyżej ? Małym minusem, na który w sumie nie zwracam uwagi jest ta trzeszcząca obudowa. Dziś z włączonym GPS  telefon wytrzymał ponad pięć godzin bo rejestrowałem swoją trasę rowerową.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@Up

Dzięki ! Nie wpadłbym na to. :] Co za ludzie tu przyłażą teraz... Czizus...

 

 

Hmmm fapuje mnie to kółko na zdjęciach i filmach. Widać od razu to jak się patrzy przez obiektyw na jakieś jasne, jednolite tło bez robienia foty.  :/

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Tak. Dzwoniłem do Sony dziś. Przyjmą ten telefon bez problemu.


Czy może mnie ktoś na prowadzić jak zrobić tego słynnego roota dobrze na tym telefonie ? :ups:

I pytanko, czy taki telefon jak wyślę do serwisu (zrootowany) to będą się pultać ?

Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie, do czego Ci root jak masz obiektyw uszkodzony? Ja bym na Twoim miejscu wysłał jak najszybciejj, bo tracisz czas na gdybanie. Wróci to się zajmiesz rootem, czy tam wgraniem innego softu.

Link to post
Share on other sites

Napisałem wyżej. Jak wysyłasz na gwarancję to zrób to jak najszybciej, bo rootem nie naprawisz obiektywu. Root jest do czegoś innego, co możesz zrobić jak wróci z gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Jeśli to uważasz za spam to niech ktoś inny Ci pomoże.

A tak nawiasem, jak jest ogarniety serwisant to Ci wykryje czy robiłeś roota, nawet jak przywrócisz telefon do pozornie stanu fabrycznego.

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...