Skocz do zawartości

Xperia T effendiego


Recommended Posts

Roota bez problemu można usunąć albo opcją unroot w programie, którym go robiłeś (jeżeli taka opcja jest) lub wgrywaniem na nowo softu (przez program Flashtool), nie wiem, czy sposób z Sony Update Center zadziała... A co do oddawania telefonu z rootem, to zależy, na kogo trafisz, jednym przyjmują, innym nie, ale ogólnie lepiej oddawać bez :D Program z linku, co podałeś umożliwia opcję UnRoot ;) A po co Ci root?

Edytowane przez kubekpop
Link to post
Share on other sites

Jeżeli robiłeś to na LWW to na Xperii T nie powinieneś mieć z tym problemu. I tak jak napisał kolega wyżej, przed wysłaniem do serwisu wgraj przez Flashtoola oryginalny soft i po problemie. Ewentualnie czasem trzeba jeszcze pobrać i zaktualizować busybox

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość effendi360

Więc tak....

 

• 2013-07-31 Urządzenie przyjęte do serwisu.

 

• 2013-08-05 Urządzenie w trakcie naprawy.

 

• 2013-08-07 Urządzenie zostało zutylizowane. - ??? :P

 

• 2013-08-07 Urządzenie czeka na wymianę płyty głównej.

 

• 2013-08-07 W urządzeniu wymieniono płytę główną.

 

• 2013-08-07 Urządzenie przekazane do działu wysyłki.

 

Szanowny Kliencie, Naprawa urządzenia była niemożliwa. Zgodnie z warunkami gwarancji w urządzeniu wymieniono płytę główną. Informujemy, że urządzenie będzie objęte gwarancją przez pozostały czas oryginalnej gwarancji (24 miesiące od daty zakupu) lub przez dziewięćdziesiąt (90) dni od daty wymiany, zależnie od tego, który okres jest dłuższy.
W telefonie założono plombę, której naruszenie grozi odrzuceniem ewentualnej reklamacji. Przed pierwszym uruchomieniem telefonu proszę usunąć naklejki z numerem przypadku serwisowego, które znajdują się na dołączonych akcesoriach.

 
 
Jutro, jak telefon przyjdzie, dam znać, co oni tam nawydziwiali. :)
Link to post
Share on other sites

Nie odczujesz różnicy oprócz tego co Ci wadzilo i niezgodności imei z pudelkiem. W przypadku sprzedaży trzymaj dokumenty naprawy żeby ktoś Ci nie zarzucił że kradziony i tyle.

 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@up

 

Nie do końca... :D

Zaznaczyłem wyraźnie, że mają też zająć się trzeszczeniem obudowy, a z tego co mi wiadomo praktycznie KAŻDY egzemplarz "T" po kilku tygodniach zaczyna trzeszczeć - btw, mogłeś o tym wspomnieć mi, polecając ten telefon. :P

Jeżeli dostanę telefon już bez tej wady, będzie lepszy niż nówka. :P


EDIT :

 

 

Telefon otrzymałem i po testowałem. Chyba nic nie udało im się spieprzyć... Problem, który opisywałem stronkę wcześniej, znikł. Nie ma już tego dziwnego "kółka". Czym to było spowodowane, chyba się nie dowiemy nigdy. Można też powiedzieć, że połowicznie rozwiązano problem trzeszczącej obudowy. Gdy telefon użytkuję normalnie, nic nie zgrzyta i nie trzeszczy co wcześniej miało miejsce. Niestety gdy nacisnę palcem na tylną część obudowy, na około 1cm pod obiektywem aparatu, czuć wyraźny luz i słychać "klikanie". :/  No lipa, lipa. Całe szczęście, iż jest to w takim miejscu, że podczas normalnego użytkowania, nigdy nie będzie to przeszkadzać. Wyczaić to można jedynie gdy specjalnie obmacujemy telefon w poszukiwaniu luzów.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Wyżej podałem całe info jakie poszło z serwisu.

Trzeszczenie, to bardzo powszechny problem tego modelu, z tego co czytałem. Było, nie było i tak jest o niebo lepiej niż było wcześniej. Podczas normalnego użytkowania, nic nie trzeszczy. Zobaczymy... na jak długo.

Link to post
Share on other sites

Pewnie wymienili całą płytę razem z wstawianymi rzeczami, tj. obiektywem itp. Tak na marginesie... Jak chcesz zauważalnie poprawić jakość wyświetlacza (kolory i ostrość+lepszy dotyk) to zdejmij tą fabryczną folię. Każdy, kto tak zrobił jest pod wrażeniem, co jest w stanie wtedy ten wyświetlacz nam pokazać :) A szkło jest dość wytrzymałe, wytrzymalsze niż folia, która w zasadzie jest po to, by przy upadku dotyk dalej się trzymał, a nie rozpadł.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Może się ktoś podzielić swoimi ustawieniami APN i MMS w Plusie ?


 

 

to zdejmij tą fabryczną folię.

 

Myślę o tym właśnie, ale boję się rys, które wtedy staną się permanentne... Poza tym, ta folia jest dość solidnie przyklejona.

Link to post
Share on other sites

A nie pobiera Ci automatycznie tym narzędziem, co jest w zadładce Xperia w Ustawieniach? Wystarczy czasem pod wifi się podłączyć, bo czasami nie łapie bez wifi jakoś... Folię należy igłą podważyć w rogu i odkleić. Ekran jest podobno wytrzymały.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Z folią na razie się wstrzymam, póki coś przez nią widzę. :P

Co do tych ustawień sieci... ogólnie mam tu lipę z zasięgiem, co chwila skacze mi za wcdma na gsm itp, jestem ciekaw czy te ustawienia po prostu robią jakąkolwiek różnicę, bo już znalazłem ze trzy "wzory" jak to niby w plusie należy wbijać...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...