Skocz do zawartości

Xperia T effendiego


Recommended Posts

Gość effendi360

Siemano. Byłem dzisiaj w sieciach play i plus. Miałem brać abonament ale szczerze powiedziawszy jakoś oferta telefonów jakie oni dają mnie nie przekonuje. Postanowiłem zastanowić się nad zakupem telefonu do tysiąca złotych. Ale zaznaczam, nie walcie mi telefonami za 1000 od razu, dajcie jakieś oferty tańsze, jeżeli są. Telefon na pewno chciałbym na androidzie, tu nie ma zmian. Obecnie używam Live With Walkman. Ten telefon generalnie jest spoko, tylko irytuje mnie zbyt mały wyświetlacz tak więc tu celuję w jak największe gabaryty, często korzystam z neta w telefonie i tu się po prostu nie da. Oczywiście przydałoby się coś szybszego... ten muli. No i miło by było aby miał wejście na micro sd, żebym przełożył sobie moją szesnastkę. Tyle.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360
~Wojtas
06.01.2013, 21:05|Zgłoś nadużycie

Bierz Xperie, używam One X'a na co dzień i chętnie bym go wymienił na coś innego. Bateria działa tak krótko, że strach się bać. Muszę włączać minimalną jasność by wytrzymał dłużej niż 16 godzin.
Xperią bawiłem się w sklepie, bardzo fajny telefonik, płynność jak w moim htc (tylko mniej się grzeje), z jb działa pewnie jeszcze lepiej (maksymalna płynność) a dwurdzeniowe procki i tak do telefonu starczą. Ledwo co ukazały się 2 to już 4 wepchnęli nie dopracowując tych pierwszych.

Link to post
Share on other sites

Przy intensywnym użytkowaniu Xperia T dłużej wytrzyma niż Htc One X na baterii, ale ekran ma jednak słabszy.

Wybór całkiem dobry, chociaż nie wiem czy HTC One S na snapdragonie s4 nie byłby lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

JB mnie jak na razie nie interesuje. Jedyny s3 za tysiaka był od sprzedawcy z czterema negatywami za oszustwa więc sory. Do htc nie mam przekonania. Mam gdzieś guerila w hox, jak mój walkman wytrzymał w takich jak ja go użytkuję to w experi może być tylko lepiej.

Link to post
Share on other sites

Negatywy? Jest na to sposób - przesyłka za pobraniem, otwierasz przy kurierze i tyle. Jesteś obcykany w zakupach, a nie mogłeś sobie z taką prostą sprawą poradzić :P Chociaż te 50pln zaliczki na pobranie było podejrzane. Cóż wystarczy szukać.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Z ciekawości, gdzie patrzyles te komentarze? mgsm, gsm arena, xda? Ciężko w polskich internetach znaleźć coś obiektywnego to fakt :) Kupiłeś dobry telefon, z tym ze pewnie dałoby radę wyrwać go taniej albo może nowke za parę groszy więcej.

Edytowane przez Salem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...