Skocz do zawartości

Grafika dla zwykłego gracza


Recommended Posts

Siemka.

Z uwagi na to, że moja wiedza na temat komputerów jest dość ograniczone zwracam się z tym pytaniem do forumowiczów. A mianowicie : poszukuję karty graficznej, która udźwignie mi gierki typu BF3, nowe COD`y itp. Mój budżet to 600 zł.

Widziałem, że w wielu tematach jest pytanie o zasilacz. Oto on :

http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-500w-psu-80plus-bronze-4xpeg-spc082-527959/

 

Link to post
Share on other sites

Podaj resztę podzespołów, szczególnie procka, jednak inne też się przydadzą.
Wstępnie jest to najwydajniejsze co dostaniesz za taką cenę.
http://www.x-kom.pl/p/104867-karta-graficzna-pci-e-msi-radeon-hd7850-1024mb-256bit-oc.html

BF3 pociągnie na ULTRA bez wygładzenia(w FullHD) jeśli nie chcesz mieć częstych spadków poniżej 40fps. A CODy hmm to zakładając że przez kolejne 3-4 lata będzie ten sam silnik to pewnie pociągnie na max detalach.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

HD 7850 czy gtx 650ti to dobre propozycjie

Ale cudow w BF3 sie nie spodziewaj

Kolega Tridefy troszku ci to zbyt optymistycznie opisal,

zapomnij o Ultra, co najwyzej Full HD na niskich ustawieniach i bez wygladzen bedziesz mial srednio 60-80fps

owszem mozna podniesc ustawienia ale ponizej 60fps to nie gra,dla plynnosci rozgrywki lepiej miec troche

wiecej fps

Edytowane przez mirko-36
Link to post
Share on other sites

Proc : Phenom II 840 X4

Płyta: Asus M5A78L

Dysk : Samsung HD103SJ

nie chcesz mieć spadkóww BF3 poniżej 30 fps to tego proca na 3,5-3,6 ghz bujnij - miałem aII x4 640 przed swoim PII, a to ta sama architektura i ten sam cache, co w twoim CPU - i w tej grze nie dziw się , jak włożysz szybsza kartę, że spadki do 35 fps nadal będziesz miał, ta gra mocno siedzi na CPU (wszystkie rdzenie praktycznie 95-99% pracują) i stąd jak dobija do 99% a się dużo dzieje na ekranie (mowa o multi) są te spadki

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@mikro-36

 Na tym Phenomie pogra sobie na wysokich detalach po OC procka,  spadki będziesz miał większe, jednak spokojnie sobie będzie mógł pograć. A jak dla mnie +40fps to wystarczy, oczywiście że większy komfort jest kiedy masz stabilne 60fps względem 40fps. No, ale przy +40 spokojnie da się grać. Na ultra raczej nie pogra no chyba że w SP, tyle że tam nawet celeron/pentium da radę.
Bierz 7850 procek troszkę może go spowolnić, jednak nie będzie tak źle, tym bardziej że masz tutaj 4rdzenie o średniej wydajności.

Link to post
Share on other sites

I jeszcze pytanko. Jakiego producenta ?

Msi , Shapire, Gigabit,HIS, dla zamozniejszych Asus,

do wyboru do koloru.

Nie bierz tylko jakis dziwnych marek sa tansze ale nigdy z nimi nie wiadomo,

a to sie grzeja a to wiatrak chodzi jak suszarka,

A te marki ktore ci podalem mozesz brac w ciemno.

Edytowane przez mirko-36
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...