Skocz do zawartości

Słuchawki do komputera max 100 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

To chyba najbardziej znane i najgorsze słuchawki za tą cenę :P Mają masę poztywnych opinii, ale co z tego? Kupujący je ludzie zazwyczaj nie mieli na uszach innych słuchawek, dlatego je zachwalają, tak się tworzy błędne koło, polecających-kupujących.

 

 Jeśli cenisz dobry dźwięk i wygodę to omijaj je szerokim łukiem

Do 100zł nie ma wyboru i obecnie jedyną opłacalną opcją jest:

Superlux HD681 + Zalman ZM-MIC1.  

Możesz także poszukać w cenie do 50zł Sennheiser HD201. Mi się udało znaleźć nówki sztuki za 40zł z kw. Jak na cenę to po prostu bomba.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za profesjonalną odpowiedź. Jako że jestem zielony to mam rozumieć że do tych Sennheiser HD201 moge wpiąć ten mikrofon zalmana. ? Takie pytanie pewnie dziwne, ale komplentnie nic na ten temat nie wiem

 

@Edit..

Już ogarniam jak to działa. ;)

Edytowane przez VoL1211
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

To jest osobny mikrofon, który wpinasz tak jak kolega wyżej napisał.

Zalman ma klips za pomocą którego mocujesz mikrofon na kablu.

Kiedy padł mi mikrofon w Koss SB49 to tego zalmana przypiąłem na pałąk od mikrofonu. Potem pracował na kablu przy AKG K514.

HD201 mają dwa cienkie kabelki wychodzące z każdej muszli i nie wiem czy po prostu nie są za cienkie, aby tam zaczepić zalman'a.

Sam na razie mimo, że posiadam taki zestaw, tego Ci nie powiem, bo nie byłem w domu od czasu ich zamówienia :P

Na razie są w rękach 12-latka :D

Zalman ładnie zbiera dźwięk z otoczenia i nawet jeśli położyłbyś go luzek na biurku twój głos powinien być słyszalny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...