Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam
szukam głośników do komputera 2.0 (nie 2.1 albo więcej satelit)

po prostu potrzebuję dobrych głośników do gier lub filmów które czasem z lenistwa oglądałm na komputerze

 

kartę dźwiękową jaką mam to SB Z
Proszę mi nie pisać że to za mały budrzet itd, w pokoju za plecami mam głośniki stereo z amplitunerem za kilka tysięcy złotych

- po prostu nie zawsze mam ochotę je włanczać, a go gier + TS nie potrzebuję odjazdowych\wyrąbanych

- jedynie szukam czegoś co dobrze zagra w grach i w filmach ,da przyzwoity naturalny dźwięk

- aa i ps. nie szukam dużych gabarytów, raczej interesują mnie małe z racji, że mam jak wspomniałem sprzęt do słuchania muzyki mam za plecami, ale jak gram w jakiegoś crysis to chcę słyszeć dobre pozycjonowanie i w miarę odegrane wszystkie efekty (szukam głośników nie słuchawek ;) )

według Państwa jakie głośniki w tej kwocie będą lepiej grały

Ktoś się spotkał może z tymi wymienionymi niżej, wie jak grają ??
 
1. GENIUS SP-HF1250B (nowe 40w) - Stosunek sygnału do szumu: 85dB

2. MC-HF32 SP                (32w Stosunek sygnału do szumu: 65dB

3. MC-HF40                      (40w Stosunek sygnału do szumu: 65dB   trochę mizernie)


??????????????????????

interesują mnie nowe jak i używane

po prostu jestem ciekaw czy owe typy przeze mnie wybrane są dobre, czy może coś innego szukać ??

 

dziękuje z góry za pomoc

 

Link to post
Share on other sites

gotówki mam właśnie tak powiedzmy max 170 zł

ale wiadomo chcę jak najmniej wydać, najlepiej 150 a jakby dało radę , coś złapać za 100 zł używanego bym był w niebo wzięty ;)

 

ps. za GENIUS SP-HF1250B przemawiają według mnie szumy jest aż 85 (zagrają wyżej), jednak nie wieżę w marketingowe 40 Wat

znowu modecomy mają dużo testów i pozytywnych komentarzy, dlatego nie wiem co lepiej

Link to post
Share on other sites

Te Edifiery zjadają wszystkie inne głośniki 2.0 do 150 zł.Autorze nie rób od razu pochopne wnioski.   ;)

Dodatkowo Edifier robi naprawdę solidne głośniki.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Ale przecież jak nawet kupisz i posłuchasz,a Tobie się nie spodoba dźwięk  masz 10 dni  na zwrot zakupu  bez podania przyczyny. Każdy ma swoje swoje gusta odnośnie dźwięku z głośników.Jedni lubią z  dobrym bassem,a drudzy bardziej z tonami wysokimi.naprawdę ciężko powiedzieć co Tobie bardziej by się spodobało póki sam nie posłuchasz.

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

ok, jeszcze mi powiedzcie bo juz nie ma tych modecomów a tak sobie o nich pomyślałem że mają z tyłu (głośniej ,ciszej) i mi to nie pasi

wolę z przodu regulację

 

czy jest coś w podobnej cenie lepszego albo podobnego niż GENIUS SP-HF1250B
 ???

 

czy mam to kupić ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...