Skocz do zawartości

Gry obsługujące technologię 3D - zna ktoś?


Recommended Posts

Jak w temacie. Jako, że ostatnio zakupiłem telewizorek z obsługą 3D tak się zastanawiam czy są jakies tytuły obsługujące tą technologię?

 

Próbowałem już konwersji 2D-3D w LoLu i FC3 ale wiadomo, że konwersja to nie to samo.

 

Tak więc znacie jakieś tytuły obsługujące tą technologię?

 

A może odpowiednich opcji szukać w sterowniku z mojej karty graficznej (GTX660)?

Link to post
Share on other sites

Obsługa gier w 95% zależy od sterownika(crysis 2 oraz crysis 3 posiadają sterownik zainstalowany w silniku gry wiec 3d w tych grach jest obsługiwane natywnie )

 

Jeżeli podpinasz kompa kablem HDMI v1.4 to powinieneś mieć w panelu sterowania nVidia mieć coś takiego jak 3dtv Play(dotyczy telewizorów wyposażonych w aktywne 3D )

 

Jeżeli masz telewizor z pasywnym 3D to zainstaluj sobie jeden z 2 sterowników 3d i zobacz jak to działa(oba programy są płatne ale można przez jakiś czas korzystać z wersji trial):

-DDD

-IZ3D(wg.mnie lepszy)

 

PS: posiadałem niedawno monitor 3d-Samsung S27A950D

Link to post
Share on other sites

Ściągnij sobie program TriDef, wypróbuj trial na początek. Za jego pomocą możesz odpalić większość nowych gier w trybie 3D. Niektóre gry jak np. Crysis 3, nowy Tomb Raider mają taką opcję wbudowaną. Szczególnie Tomb Raider podobno wygląda świetnie w 3D.

Link to post
Share on other sites

 

 

Ściągnij sobie program TriDef, wypróbuj trial na początek. Za jego pomocą możesz odpalić większość nowych gier w trybie 3D. Niektóre gry jak np. Crysis 3, nowy Tomb Raider mają taką opcję wbudowaną. Szczególnie Tomb Raider podobno wygląda świetnie w 3D.

 

no dobra tylko że chyba nie do końca zrozumiałem. TR ma tą opcję i nie potrzebuję żadnego zewnętrznego programu do odpalenia jej w 3D tak?

Link to post
Share on other sites

TriDef 3D jest to program, który ma zapisane profile do gier, efekt jest lepszy niż konwersja w telewizorze. Program obsługuje ponad 750 gier. Jeśli na liście profilów w oprogramowaniu nie widnieje poszukiwana przez ciebie gra, należy zerknąć na oficjalne forum TriDef 3D i sprawdzić, czy ktoś już nie stworzył dla niej profilu 3D.

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

@up Opcja jest ale działa chyba tylko na radeonach(ja w Deus Ex Human Revolution nie mogłem włączyć natywnego 3D gdyż było ono zarezerwowane dla radeonów)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...