Skocz do zawartości

GTX 670, GTX 760 czy GTX 770?


Recommended Posts

Ja osobiście wybrał bym GTX 770 tylko może innego producenta bo po co przepłacać, polecał bym ci coś takiego: http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-770-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-856821.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=856821



No masz 2 głosy na Gigabyte więc nie masz się nad czym zastanawiać ;)

Link to post
Share on other sites

Ale po co ci wersja z 4GB masz zamiar grać na więcej niż 1 monitorze w rozdzielczości większej niż FHD? Bo tylko wtedy 4 GB będą miały sens :P

Edytowane przez erupl
Link to post
Share on other sites

wlasnie dlatego zwracam sie do Was,  ekspertów czy tez ludzi uzytkujacych dany sprzet. Chodzi mi o to by kupic sprzet ktory wsytarczy na pare lat, a nie po roku wymienie go na inny.

P.S. Jeszcze pytanko. Wiem ze moze nie ten dzial, ale co sadzicie o zasilaczu? Daje rade? Na razie nie narzekam i pracuje bardzo ladnie, bez mankamentow.

Edytowane przez rafal2608
Link to post
Share on other sites

Sprawa ma się tak,że wersja 4gb jest przeznaczona do konfiguracji z wiekszą iloscią monitorów niż 1.Osobiście miałem problem z kartą,ponieważ czekałem na pc 3 miesiące i w tych 3 miesiącach miałem czas stwierdzić,że warto poczekać na gtx770.Użytkuje gtx770 od gigabyta 2gb już prawie 3 tygodnie i wydajnością niszczy gtx670.Brałbym na twoim miejscu gtx770

 

od gigabyta 4gb (mala doplata,ale 4gb kiedyś mogą się przydać).Przepraszam za tą przerwe między postami,ale piszę z telefonu i nie jest to najwygodniejsze :o

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Użytkuje gtx770 od gigabyta 2gb już prawie 3 tygodnie i wydajnością niszczy gtx670.

Nie niszczy - jest od niego nieco wydajniejsza. Do "niszczenia" to jej daleko. No chyba, że GTX650Ti  %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

 

P.S. Jeszcze pytanko. Wiem ze moze nie ten dzial, ale co sadzicie o zasilaczu? Daje rade? Na razie nie narzekam i pracuje bardzo ladnie, bez mankamentow.


1000 W ? a po co Ci aż tyle ? chcesz mieć kiedyś 2-3-4 karty graficzne ?

 

Czyli nie opłaca się sprzedawać GTX 670 tracąc kasę na odsprzedaży i kupować GTX 770?


A GTX670 aktualnie z czymś co używasz nie daje rady ? :) Wg. mnie jest odpowiednia na najbliższy czas, aż wyjdą gtx8xx, jeśli mowa o 1 monitorze FHD(1920x1080)..

 

wlasnie dlatego zwracam sie do Was, ekspertów czy tez ludzi uzytkujacych dany sprzet. Chodzi mi o to by kupic sprzet ktory wsytarczy na pare lat, a nie po roku wymienie go na inny.


Zależy do czego ma wystarczyć, jeśli do giercowania w najnowsze tytuły, to zazwyczaj co rok wychodzi nowa generacja kart graficznych, które obsługują nowe technologie, których starsza karta nie obsługuje, a nowe tytuły tak.. i by cieszyć się pełnią efektów graficznych jest potrzeba wymiany na nowszy model, a aktualnie zawsze łatwiej opchnąć, jak się ma do niego gwarancję jeszcze, no i cenę wyższą się osiąga przez ten parametr, atut... wiadomo, traci się, średnio 1/3 ceny karty, którą po roku od premiery chce się sprzedać, ale zależy kto jak woli, można na starej karcie zostać, tyle, że im dłużej tym bardziej spada z ceny, a my, użytkownicy danego sprzętu nie możemy doznać, rozkoszować się pełnią tego co twórcy danego tytułu, dla nas przygotowali
Link to post
Share on other sites

@Up

Mad bro?

GTX 680 jest droższy i mniej wydajny od GTX 770, więc chyba twoja propozycja nie ma sensu.

680gtx to ta sama karta co 770gtx... Ile razy można powtarzać? Do tego nie znajdziesz 770gtx za 1400zł.

Jedyne czym różnią się te modele to Boost 2.0, minimalnie wyższe takty 770gtx na stock (po OC brak różnic, zależne od konkretnego egzemplarza) i minimalnie lepsze kości pamięci na 770gtx (średnio OC lepsze o ~100mhz, czyli różnic wydajności brak)

 

ASUS 680gtx za 1419zł

Link to post
Share on other sites

a nie lepiej ? http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-670-pe-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-593847.html Mi wystarcza, do wszystkiego w FHD.......albo śmiganego z rok, z 2 letnią gwarancją jeszcze z AlleDrogo za ~1000 > http://allegro.pl/listing/listing.php?category=13024&order=d&search_scope=category-13024&string=670

 

lepszy i tańszy niż gtx760, do gtx770(czyli podkręconej gtx680) trochę mu brakuje, ale średnio 5 % tylko

Edytowane przez rbx86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolega wyżej dobrze gada-lać mu wódkę.Mam tę kartę od ponad tygodnia. W full hd nie ma czegoś co by nie poszło na ultra.Karta rewelacyjna w tej cenie. Zamiast dopłacać prawie 500zł za kilka fps lepiej kupić to- http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=71_73&products_id=47469 .Ponadto bezproblemowo suwakiem podkręciłem zegar na 1215 MHz.Tym samym karta jest wydajnościowo szybsza od 680.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...