Skocz do zawartości

Recommended Posts

Oczywiście nie ma sensu się pchać w myszki za takie ceny, więc podam to co najlepsze za mniej niż połowę tego budżetu :)

 

- Tt eSPORTS Black Element

- SteelSeries Sensei ( najwygodniejsza myszka jaką miałem w ręce , a miałem ich dużo, ale może to dlatego, że mam małą dłoń )

- Razer Taipan

Link to post
Share on other sites

To na twoim miejscu jeśli pasuje Ci kształt DA to wziąłbym... DA 2013 :rotfl:

Albo G400 / Roccat Savu

Miałem DA i przesiadłem się właśnie na G400. Bardzo porównywalne myszki, przy czym dwie ostatnie są zdecydowanie tańsze.

Najlepiej jakbyś mógł je pomacać, ale na 99% powinny dobrze leżeć w dłoni.

 

Te taipan'y i inne dziwne, drogie twory są właściwie tylko po to, aby ktoś mógł się pozbyć swoich pieniędzy, innego celu ich istnienia nie dostrzegam.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz wygodną pod palm grip to weź qpada om-75 lub 5k( ma lepszą powierzchnię), ewenutalnie mionix naosa (ale ciężko go kupicw pl) - nie ma obecnie bardziej komfortowego kształtu myszki niż w ww.

Link to post
Share on other sites

Bo wcześniej ich nie mogłem przetestować i porównać, a mam w zwyczaju nie pisać o czymś czego nie miałem w rękach :) a, że używam fingertipa to z reguły wszystkie palm gripy mnie odstraszały , a tu proszę, czuję jakby mi ręka odpoczywała na niej :) i specjalnie wszystko na niej robiłem aby zobaczyć, w ile da się przywyknąć do nowego kształtu - dało radę w 2 dni i czuję, że mógłbym z fingertipa na palm gripa przejść :). Koledzy, co testują ze mną, to samo potwierdzają, a rzadko nam się zdarza (każdy ma inny chwyt), że wszystkim się spodoba profil myszki w 100%. Dodam, że jak ktoś trzyma claw gripem to oczywiście za nic nie chwyci tej myszki do grania, tyle, że nawet taka osoba obiektywnie stwierdziła, że z wielu kształtów, które trzymał ten jest najwygodniejszy - narzekał tylko, że mogła by być mniejsza ale to ze względu, że ma stosunkowo małą dłoń :P. Osobom o 18-19 cm długości dłoni, trzyma się ją bardzo dobrze. 
Lecz jak mówię om-75 ma dużo minusów, głównie powierzchnia taka sama jak w zowie ec evo, czyli po jakimś czasie zaczyna się jakby lepić i brud zaczyna przylegać do myszki stąd lepszym wyborem jest 5k o ile komuś nie przeszkadza, że jest tam laser.

 

Stąd pozwoliłem sobie na stwierdzenie, że jeżeli autor trzyma palm gripem jest to najwygodniejsza z ww. myszek :) a i dodam, ze jak ktoś ma ułozenie palców 1+3+1 to ta mysz odpada dla niego.

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

nie da się powiedzie, ze myszka X będzie na 100% lepsza od myszki Y. Jak sensory są te same to wszystko sporwadza się do kształtu, a tu nie ma lepszego sposobu jak dotknąć ją na żywo. Jak Ci się bardziej podoba xtd to weź ją :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...