Skocz do zawartości

GTX 760 vs Radeon HD7970


Recommended Posts

Gość rezerwuar

To są karty z innej półki cenowej, bardziej na miejscu byłoby pytanie 670 ewentualnie 770 czy też wspomniany Radeon 7970.

Podaj swoją konfigurację sprzętową i budżet jaki możesz przeznaczyć na kartę graficzną.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

7970 np. od Asusa DCII TOP, masz 1 ghz na starcie, i nie ma zbędnego gówna typu Turbo

GE - Ghz Edition 

Edytowane przez JonathanArcherPL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JonathanArcherPL

 

 

GHZ EDITON tzn wersja do podkręcania, który lepiej sprawuje się w OC.

guzik prawda

jest to wersja z nowym "niby ulepszonym" rdzeniem Tahiti XT2, jest to tylko papka marketingowa, że ma te 1000 mhz, referent no i dodany tryb turbo, czyli zbędny bajer, który przeszkadza w OC 



@up

7970 vs GTX 770

 

to prawie to samo, ale wliczając OC brałbym radka ma większy potencjał, zależnie od wersji odblokowane napięcia, 

u NV na + przemawia tylko PhysX ale też w małej ilości gier jest używany, w BF4 partnerem jest AMD więc kierowałbym się w tą stronę 

Link to post
Share on other sites

Podaj pełną specyfikację będzie lepiej, Do tego radka to przydałoby się i5 z "K" czyli możliwością podkręcenia. A taka i3 to marnotrastwo karty.
Z GTX770 i 7970 brałbym gtx, niby po OC może być minimalnie słabszy, ale ma mniejsze TDP.
ZA 7970 przemawiają jeszcze gry które dostajesz.
Jak dla mnie tutaj wybór powinien postanowić autor, Bo karty mają podobne ceny i wydajność.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Obecna specyfikacja mojego komputer to i3 2120 3,30 GHz (jakoś tak sory nie jestem w domu nie dam rady zobaczyć) karta obecnie GTX 550ti, I zasilacz 400 ale on też będzie zmieniany i płyty głównej  pod i5 chyba nie powinienem zmieniać bo mam :Gigabyte B75M-D3V, a raczej pod AMD będę musiał zmieniań, a tak wracając do procków AMD to jaki polecacie taki do 700 zł ?

Edytowane przez putin12
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...