Skocz do zawartości

co oznacz "TI" przy karcie graficznej?


Recommended Posts

Na przykład Wyższy model ? Lepsze osiągi w grze. Tak jak masz gtx 670 a gtx 660 jaka jest różnica ? hmmm niech to pomyśle cyferką to na pewno ale też osiągami w grze itp. LOGIKA bo zaraz przestanę wierzyć w ludzkość,tak trudno trochę pomyśleć co może znaczyć Ti za kartą.



I trochę poszukać,że różnią się zegary czy też taktowania. Oh my god.

Link to post
Share on other sites

Na przykład Wyższy model ? Lepsze osiągi w grze. Tak jak masz gtx 670 a gtx 660 jaka jest różnica ? hmmm niech to pomyśle cyferką to na pewno ale też osiągami w grze itp. LOGIKA bo zaraz przestanę wierzyć w ludzkość,tak trudno trochę pomyśleć co może znaczyć Ti za kartą.

spokojnie bo zawału dostaniesz :P

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
spokojnie bo zawału dostaniesz

Kolega się niepotrzebnie zirytował, zdarza się i trzeba mu wybaczyć.

Ti- skrót od Titanium, taka mocniejsza wersja, wydajniejsza od standardowego modelu a troszeczkę gorsza od modelu wyżej.

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

No jeżeli za 839zł można mieć fajną 660Ti, a 760 mocniejsza jest głównie z powodu zegarów bo jednak chip jest bardziej /pocięty/ to ja bym się nawet nie zastanawiał i brał 660Ti, a może szukał jakiejś okazji na 670 nawet. 

Link to post
Share on other sites

http://www.elektronicznyswiat.pl/produkt/54811.html

Jak dla was to strata atrakcyjności to pozdrawiam.

Teraz jest to najbardziej opłacalna karta na rynku. Warto dopłacić do wersji Titanium jednakże nie 200zł bo 200zł to już wyjdzie ponad 900zł a tutaj masz za 840zł.

jest taki problem że nie zmieści mi sie do obudowy i-box 917 oczywiści obudowe planuje wymienić tylko na razie nie mam kasy a co do karty może być od zotaca?

Link to post
Share on other sites

Asus jest chyba jednym z nielicznych, którzy się jorgnęli, że 660ti nie będzie schodzić po premierze 760 więc dość drastycznie obniżył cenę i zaiste, jest to dobra propozycja.

Zależy jak z ceną tego zotaca.

Edytowane przez Abizer
Link to post
Share on other sites

Asus jest chyba jednym z nielicznych, którzy się jorgnęli, że 660ti nie będzie schodzić po premierze 760 więc dość drastycznie obniżył cenę i zaiste, jest to dobra propozycja.

Zależy jak z ceną tego zotaca.

1100zł

 

1100zł

około tyle 

 

a asus zmieścił by sie do obudowy którą podałem wyżej?

Link to post
Share on other sites

Nie opłaca się gdyż wydajniejszą 760tkę masz 50zł taniej  ;) GTX660Ti to karta opłacalna moim zdaniem do 850zł (900zł absolutny max)

No to asus gtx 660 ti tyle kosztuje ale niewiem czy zmieści się do obudowy a zotac sie zmieści napewno

Edytowane przez soksok
Link to post
Share on other sites

A podaj ogólnie całą specyfikacje komputeraz bo okaże się że masz c2d i trochę głupio wkładać taką kartę do takich słabych podzespołów, najbardziej interesuje mnie zasilacz i procesor.
Co do obudowy to musisz zmierzyć długość dostępnego miejsca na kartę.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

A podaj ogólnie całą specyfikacje komputeraz bo okaże się że masz c2d i trochę głupio wkładać taką kartę do takich słabych podzespołów, najbardziej interesuje mnie zasilacz i procesor.

Co do obudowy to musisz zmierzyć długość dostępnego miejsca na kartę.

Procesor: AMD FX8350 

Ram: ddram3 4Gbx2 Goodram

Obudowa: atx i-box orion 971

Płyta główna: ASUS m5a 78l-m usb3.0

zasilacz: xfx Core 550w

Link to post
Share on other sites

Chociaż zestaw nie jest najlepszy(taka płyta do tego procka). A procka przydałoby się troszkę pogonić, ja bym się bał jak z sekcją zasilania wtedy.
Wkładaj 660ti i będzie dobrze. Później pomyśl o zmianie płyty głównej i obudowyy, chociaż ja bym pierw wymienił obudowę a później kartę, bo w tej to będzie się po prostu grzał.
 

Link to post
Share on other sites

to ta karta w tej obu dowie si ę zmieści czy nie?



to ta karta w tej obu dowie si ę zmieści czy nie?

 

Chociaż zestaw nie jest najlepszy(taka płyta do tego procka). A procka przydałoby się troszkę pogonić, ja bym się bał jak z sekcją zasilania wtedy.
Wkładaj 660ti i będzie dobrze. Później pomyśl o zmianie płyty głównej i obudowyy, chociaż ja bym pierw wymienił obudowę a później kartę, bo w tej to będzie się po prostu grzał.
 

oczywiście obudowę zmienie płytę główna może też ale teraz nie mam kasy i ktoś mi wkońcu powie czy gtx 660 ti od asusa zmieści się w tej obudowie bo jak nie to biore od zotaca (200zł drożej) która na pewno się z mieści

Link to post
Share on other sites

Napisałem Ci żebyś zmierzył bo nie mogę znaleźć wymiarów tej obudowy.
To nie masz kasy, ale możesz dopłacić 200zł do Zotaca a za tyle kupisz dobrą obudowę...? 0 logiki.

Edytowane przez Tridefy
Link to post
Share on other sites

Napisałem Ci żebyś zmierzył bo nie mogę znaleźć wymiarów tej obudowy.

To nie masz kasy, ale możesz dopłacić 200zł do Zotaca a za tyle kupisz dobrą obudowę...? 0 logiki.

430 x 440 x 180

 

 

na stonie tej obudowy  pisze że karty do 25cm  przeszkadzają szufladki na dyski nie odpinają sie ale chyba bede mogł je wyciąć  dysk jest na innej szufladce więc mu nic nie bedzie

 

Napisałem Ci żebyś zmierzył bo nie mogę znaleźć wymiarów tej obudowy.

To nie masz kasy, ale możesz dopłacić 200zł do Zotaca a za tyle kupisz dobrą obudowę...? 0 logiki.

ok nie pomyślałem o tym xd podasz jakąś obudowe?

Edytowane przez soksok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...