Skocz do zawartości

Monitor 'biurowy' - używany


Recommended Posts

Witam!

 

Poszukuję monitora do drugiego stanowiska, będzie wykorzystywane głównie do:

- prac biurowych

- internetu

- gier typu sims 2,3 itp.

 

Z komputera będzie korzystała dziewczyna, nie jest wymagany piorunujący czas reakcji itp., największy nacisk to ergonomia i prosty design oraz możliwość zawieszania na ścianie bez pozostałości stopki.

 

Sprzęt to aktualnie stary grat, jednakże w przyszłości będzie zmieniany na coś mocniejszego i przydałoby się gdyby nie pociągało to za sobą zmiany monitora.

 

Preferowany wymiar to 21 cali - panoramiczny.

 

Budżet niestety wynosi około 350 zł. Jestem świadom że z nowego sprzętu nie ma co wybierać, więc przychylałbym się ku sprzętowi używanemu-allegro. I głównie prośba polega na tym by wskazać dobre modele w tej cenie (by nie przepłacić u chytrych sprzedawców :) ).

 

Z góry dziękuje za wszelką pomoc!

 

Link to post
Share on other sites

Ten BENQ dość ciekawy, korzystałeś może?

 

Bo jeśli to kwestia 50 zł dołożyć do nowego porządnego z gwarancją to byłby to opłacalny krok. Bo jednak monitor używany to jedna z tych rzeczy którą wolałbym ominąć bo można się nieźle ....

Link to post
Share on other sites

nie zgadzam się z powyższym, kupowanie 21,5" FullHD do tekstu to herezja

tu mamy kilka monitorów biurowych

http://allegro.pl/listing/listing.php?buyUsed=1&counters=1&order=p&string=22%22+1680x1050

Wybacz ale to bzdura! Mam 2 laptopy 17 cali (do grania) i 15 cali (do pracy z tekstem i Excelem) oba mają rozdzielczość 1080p i nie zamienię już nigdy monitora czy wyświetlacza na rozdzielczość niższą niż 1920x1080 (i nie przeszkadza mi to że mam poważną wadę wzroku, ba nawet pomaga! bo obraz jest ostrzejszy a nie pikseloza)

Link to post
Share on other sites

Dorzuć 50 zł, a będzie bardzo fajny BenQ GW2255 z matrycą VA - http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/6705093#from1215

 

Cóż wizja nowego monitora za dodatkowe 50 zł jest kusząca ;) Nawet najkrótsza gwarancja będzie bezpieczniejsza od kilkuletniego wysłużonego monitora.

 

A czy w tej cenie 400-450 zł jest jakiś inny nowy monitor wart polecenia?

Edytowane przez Didox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...