Skocz do zawartości

Podkładka pod Logitecha G5


Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Wszedłem ostatnio w posiadanie Logitecha G5 w wersji Refresh, ale że miałem zamiar kupić trochę tańszą myszkę to przybrakło na podkładkę :) Wobec tego postanowiłem uzbierać trochę pieniędzy na ten kawałek szmatki...no i trafił się dość nieoczekiwany zastrzyk pieniężny, więc zakładam ten temat.

Proszę Was o pomoc w doborze podkładki pod właśnie myszkę Logitech G5 Refresh...moje wymagania:

1) nie musi być zbyt duża, 20x30 cm powinno styknąć

2) nie wymagam nie wiadomo jakiej szybkiej podkładki

3) oczywiście wymagana pełna współpraca i integracja na linii gryzoń - szmatka (integracja dobrze by było, gdyby odbyła się bez tzw. "kropelek" :P:D )

4) musi się dobrze trzymać biurka

5) fajnie by było gdyby była cienka, ale to będzie punkt decydujący w jednej z ostatnich kolejności...

6) na podkładkę wraz z przesyłką nie chciałbym wydać więcej niż 100zł....chyba, że coś będzie akurat dostępne w KT to może być 100zł na podkładkę samą

Z wymagań jak sobie coś przypomnę to napiszę, ale stawiam, że to wszystko ^^

I takie pytanko na koniec...polecono mi Razer Goliathus Control Edition...i teraz parę pytanek:

1) warte to to uwagi :/

2) czy wersje Standard, Omega i Alpha poza rozmiarem różnią się między sobą :roll: (wiem, że nie powinny, ale opinie na KT są różne no i zawsze coś może być)

 

To chyba na tyle, czekam na propozycje i pozdrawiam :)

 

P.S.

Się mi jednak przypomniało....bardzo mile widziane są propozycje argumentowane...nie typu "Razer Destructor bo jest świetny" :)

Link to post
Share on other sites

6) na podkładkę wraz z przesyłką nie chciałbym wydać więcej niż 100zł....chyba, że coś będzie akurat dostępne w KT to może być 100zł na podkładkę samą

Jezu Chryste ^^

 

Normalnie do neta itp. używam myszki bez podkładki, a jak gram w MW2, to używam dwuletniej dołączonej do CD-Action :roll:

 

Rozumiem jakieś za 50zł.. ale 100zł :/

Link to post
Share on other sites

100zł z przesyłką.....tzn 20-30zł przesyłka i zostaje 70zł na samą podkładkę....

ale Michał....

1) Twój post nie wniósł pozornie niczego ^^

2) przypomniałeś mi tylko, że nie napisałem, iż nie pogardzę tańszymi, równie dobrymi propozycjami co te droższe :D

 

@Stachu

1) rozumiem, że Control Edition :/:roll: (na serio pytam :) )

2) nie wiem czy Goliathus jest taki tani :)

 

pozdrawiam, czekam na dalsze opcje, bo z zakupem jakoś bardzo mi się nie spieszy :)

Link to post
Share on other sites

Ale sądzisz, że od razu będziesz miał większego skila z wypasioną podkładką pod mysz ( :/ ) :D

 

Bo jak widzisz gram całkiem nieźle (wiem że jestem skromny :roll: ), a jakoś używam dwuletniej podkładki dołączonej do CD-Action :)

 

Ale skoro tak jesteście napaleni na te podkładki, to powiedzcie mi czym one się różnią od zwykłych (nie mówię o tych za 5zł z marketu :)) ^^

Link to post
Share on other sites

W grach nie, ale np. w programach graficznych odczuje różnicę niebo, a ziemia.

Ja zdjęcia do m-r obrabiam w jakieś starej myszce optycznej firmy Dexxa, w dodatku na zwykłym blacie, bez podkładki :/
Link to post
Share on other sites

@Michał

jak zapewne wiesz, w MW2 też mi całkiem nieźle szło, ale ostatnimi czasy (przed feriami było jeszcze git :/ )....

ale kupiłem myszkę i niby się do niej przyzwyczaiłem, ale nie idzie mi tak jakbym tego chciał....o czym też wiesz :roll:

jedyne wyjście jakie uważam tu za sensowne to zmiana podkładki, a jak nic to nie da, to trudno, będę myślał nad czym innym....

 

czekam dalej na propozycje ^^

 

pozdrawiam

 

EDIT

zapomniałem napisać...programów graficznych nie używam, neta też mi się dobrze przegląda na obecnym "konfigu" (G5 + jakaś szmatka za 15zł z podpórką pod nadgarstek)

wobec tego potrzebuję podkładki właściwie tylko do gier...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja tam dalej uważam że Qck mini jest wystarczająco dobry. Biurka sie trzyma, kosztuje niewiele i z Deathadderkiem świetnie współgra :roll: Mozesz ją kupic w KT przez neta z opcja odbioru w salonie i jak sie nie spodoba to oddasz ją w ciagu 10 dni :/ Wersja Komputronikowa nie ma nawet opakowania jakiegoś :D Tak samo mozesz inną podkładkę wziąć przez neta i potem ewentualnie oddać. Tylko sie zorientuj czy oddajesz ją potem do salonu czy musisz odesłać, jak tak to na czyj koszt i czy w ogole możesz odesłać bez przyczyny, bo różnie to bywa, choc niby jest prawnie stwierdzone, że kupując przez neta masz prawo odać produkt do 10dni od zakupu czy jakos tak ^^

Link to post
Share on other sites

choc niby jest prawnie stwierdzone, że kupując przez neta masz prawo odać produkt do 10dni od zakupu czy jakos tak :/

na ogół jest to tak, że w ciągu 10 dni, jeśli stwierdzę jakąś usterkę fabryczną czy cuś to mogę odesłać i firma do której odsyłam jest zobowiązana pokryć koszt przesyłki + zwrot pieniędzy / wymiana towaru

natomiast jeśli odsyłam po pierwsze dlatego że z wielu powodów, a po drugie że mi się nie podoba to muszą oddać kasę, ale przesyłka do nich na mój koszt....

 

Qck pewnie też rozważę...

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Najlepiej bedzie jak sie skontaktujesz z KT mailowo albo coś i bedziesz na 100% pewien, choc raczej nie pokryją kosztów wysylki od Ciebie do nich, bo by mozna bylo tak wiele rzeczy testować za darmo :/

jeżeli np. dostał bym podkładkę rozdartą na pół i wysłał w 10 dni to wg Ustawy o ochronie praw konsumenta muszą pokryć koszt wysyłki....i ponad to zwrócić mi pieniądze za sam towar lub wymienić go nieodpłatnie na nowy...tzn tak się dowiedziałem....

a jak w KT bym kupował to do salonu bym się pewnie kopnął po prostu i zamówił...tylko nie wiem jak jest z dostępnością, bo to co na stronie to na ogół nie prawda jest...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam tę podkładkę http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... s_QcK.html używam ją razem z DeathAdderem i spisuje się wyśmienicie. Jest duża, materiał który nie niszczy ślizgaczy i antypoślizgowy spód. Gram głównie w csa i podkładka spisuje się bardzo dobrze, wcześniej używałem razer destructor i tak poździerała mi ślizgacze że były do wymiany ;DD

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście polecam tę podkładkę http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... s_QcK.html używam ją razem z DeathAdderem i spisuje się wyśmienicie. Jest duża, materiał który nie niszczy ślizgaczy i antypoślizgowy spód. Gram głównie w csa i podkładka spisuje się bardzo dobrze, wcześniej używałem razer destructor i tak poździerała mi ślizgacze że były do wymiany ;DD

Też ją polecam. Mam z G5 ... Świetna szmatka

Link to post
Share on other sites

Mozesz ją kupic w KT przez neta z opcja odbioru w salonie i jak sie nie spodoba to oddasz ją w ciagu 10 dni

To tak nie działa.

 

Dokonując zakupu gdy nie widzisz towaru na oczy możesz zwrócić w ciągu 10 dni. W chwili kiedy zamawiasz przez net, a odbierasz w salonie już nie masz tej możliwości.

Link to post
Share on other sites

jeżeli chcesz mogę Ci sprzedać nową, nieużywaną(no bo jak) specjalnie wyprofilowaną(nie jest płaska tylko posiada wyżłobienia) w postaci fali(to pewnie dla zmniejszenia precyzji), moderską podkładkę którą dostałem jako rózgę na święta.

 

http://www.allegro.pl/item945282280_pod ... rakow.html

 

:roll::):P

Link to post
Share on other sites

Dokonując zakupu gdy nie widzisz towaru na oczy możesz zwrócić w ciągu 10 dni. W chwili kiedy zamawiasz przez net, a odbierasz w salonie już nie masz tej możliwości.

W tym przypadku wystarczy zawrzeć umowę kupna/sprzedaży na odległość by mieć możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni.
Link to post
Share on other sites

nie, czekam na dalsze propozycje :roll:

ale teraz wiem już, że albo Qck albo Goliathus Control....

zobaczę jak jest z dostępnością obu w KT u mnie w mieście i wtedy zamówię....

macie jednak przynajmniej 2 dni, żeby mnie do jednej z tych przekonać lub wmówić mi, że obie to strata pieniędzy :P

@dante2kx

chyba nie jestem zainteresowany.... :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

poszedłem do KT w mieście u mnie i zamówiłem ostatecznie Goliathusa Control Omega....ma być jutro, jeśli nie będzie to wezmę QcK, którego mają na stanie normalnie....

dziękuję za propozycje, jak będę w posiadaniu podkładki to się pochwalę "przeżyciami" :menda:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

no mam podkładkę....właściwie to już od 2 dni, ale jakoś się nie złożyłem coby napisać :P

wybór padł na Goliathusa Control Omega...generalnie jestem z niej zadowolony, tylko muszę się z nią obyć....tzn tak normalnie to jest spoko, ale w grach to jeszcze nie to chyba...po prostu w tak krótki czas nie ułożę sobie na nowej podkładce myszki dobrze chyba, poza tym w MW2 dzisiaj pierwszy raz grałem, więc też niewiele mogę powiedzieć :P

tak czy inaczej pochwałę dostaje Stachu, jemu też oprócz tego przysługuje kolejka w Karczmie :P

pozostałych zapraszam tylko na kolejkę...adres w podpisie, otwarte od 22:00 :P

no i taka uwaga - napoje w ramach kolejki sprzedawane stosownie do wieku.....

temat chyba do zamknięcia....chyba, że "Zieloni" są innego zdania :)

pozdrawiam i dziękuję za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...