Skocz do zawartości

i5 750 zostaje czy zmiana na Haswell?


Recommended Posts

Nic Panie nie czaisz, TDP nie ma żadnego związku z ilością pobieranej energii. Pewnie redaktorzyna z BMK też tego nie wiedział, po nich się można wszystkiego spodziewać. Przy IB też miałeś nieco wyższe TDP od SB i co z tego? Pobór energii był niższy, tym razem znowu jest tak samo. Jak nie wierzysz, to wyżej wkleiłem Ci testy, które to potwierdzają. Naprawdę słabo się robi, jak człowiek czyta takie głupoty...

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Boże... Magiczna tabelka... też mogę sobie zrobić w Excelu tabelkę. A idz pan z tą swoją propagandą. Każdy wie że intel wysłał selekty do recenzji, a zwykłe sklepowe podkręcają się do 4.2, albo do 4.4/4.5 jak traif się bardzo dobra sztuka... I wiele serwisów to potwierdziło i wiele osób które to kupiło, tylko typowe polaczki się przyznać do tego nie umieją. Jeżeli znasz język angielski (szczerze w to wątpię) poczytaj zagraniczne fora. I albo to do ciebie dotrze albo ja już się poddaje. 

 

Gdyby było inaczej to bym się tak przy tym nie upierał... A jak ty chcesz to sobie kup, nikt ci nie broni.

Link to post
Share on other sites

Czy ja coś pisałem o podkręcalności sklepowych wersji? Dalej powtarzam, że nic nie czaisz, sprzętu na oczy nie widziałeś. Lepiej się nie martw o mój angielski, zapewne jest lepszy niż Twój ;).

Link to post
Share on other sites

Panowie dzięki za wszystkie wypowiedzi. Wytrzymałem tyle czasu to do premiery Ivy-E też wytrzymam i wtedy podejme decyzję. W tej chwili wsztrzymuję sie z kupnem czegokolwiek. Pozdrawiam!

Autor już się wypowiedział, wstrzymuje się z zakupem czegokolwiek do premiery Ivy-E. Jest to dobrą decyzją nawet z samego faktu że GTX 780 + Szajswell miały premierę nie dawno i ceny są zawyżone, płyt jest bardzo mało... A dla Ivy-E prawdopodobnie nie będzie nowego chipsetu także płyty nie będą drogie... bo już są. Tak czy siak, czekamy. No i autor ma więcej czasu na zarobienie trochę więcej grosza na wszelki wypadek.

 

Temat raczej do zamknięcia... I już nie filozuj bo ci to nie wychodzi ewidentnie... 

Link to post
Share on other sites

Filozofować to Ty próbujesz, odpowiadając na rzetelne testy argumentami ad personam. Przez ręce przeszło mi ponad 30 procków i dobrze wiem, ile warte jest Twoje TDP.

Edytowane przez tomcug
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kapucynek lektura ponad 100stron, średnia OC wyjdzie ci 4.4-4.5

http://www.overclock.net/t/1398975/official-haswell-owners-thread

resztę pominę bo szkoda czasu.TDP to nie pobór prądu.

 

Miłej lektuty

Max   akurat w temacie który podałeś , to mało co jest wyników które pozwalają na stwierdzenie czy dany proc jest stabilny czy nie, w 90% wynik tam to zegar + super pi , a o stabilności to nic nie mówi , druga rzecz że w takim temacie będą chwalić się osoby które dostały dobrą sztukę , a nie te ze słabymi , aby nie zostać posądzonym na temat braku wiedzy o oc , lub po prostu ze złości że trafiła się słaba sztuka , tak to już na świecie działają fora , na tym forum w tematach o sandy czy ivy po tych 100 stronach jednak obraz procków wygląda lepiej

 

@kapucynek

ty nie masz problemów z kontrolowaniem agresji ? może jakaś wizyta u lekarza specjalisty , albo coś w tym stylu , rozumiem własne zdanie ale taka postawa to już chyba troszkę niezdrowo

Edytowane przez GaryW.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...