Skocz do zawartości

Szukam monitora o moich peryferiach


Recommended Posts

Szukam monitora o moich "peryferiach" jeśli naprawdę nie widzisz tutaj błędu to słabo.

 

BenQ XL2420TX 24'' 120Hz

 

BenQ XL2411T

 

ps. nie obrażaj innych jak zwracają Ci uwagę bo nie tędy droga, tym bardziej że pomagamy ci NIEODPŁATNIE i z własnej woli, a jak będziesz obrażał (tym bardziej będąc świeżakiem) to pomocy nie znajdziesz.

Edytowane przez Arekabat
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Spokojnie :P

 

Od siebie polecam 2 monitory jeśli dysponujesz budżetem powyżej 1000zł: BenQ XL2411T albo (trochę droższy i moim zdaniem lepszy) Asus VG248QE (kwestia gustu co kto preferuje w opcjach).

 

Napisz czego wymagasz: czy grasz bardziej 4fun, czy jest to granie nastawione na współzawodnictwo; ile chcesz wydać kasy etc.

Link to post
Share on other sites

ps. nie obrażaj innych jak zwracają Ci uwagę bo nie tędy droga, tym bardziej że pomagamy ci NIEODPŁATNIE i z własnej woli, a jak będziesz obrażał (tym bardziej będąc świeżakiem) to pomocy nie znajdziesz.

Nieodpłatnie? A co, jeszcze mam wam płacić? Co to ma do rzeczy? Arekabat a do czego służy forum, co? nie wiesz? nic nie poradzę.stosuj się do tematu, a nie pieprzysz trzy po trzy. Edytowane przez Assassinka123
Link to post
Share on other sites

Ty się lepiej stosuj do regulaminu. Przyłazi, narobi błędów i jeszcze ma pretensje. Jak ci się nie podoba, to nikt cię tu nie trzyma. Dostałaś odpowiedź. Pasuje? Jeśli tak, to zamykamy temat i koniec bezsensownej dyskusji.

 

 

 

@down

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale to jest dziewczyna/kobieta. Tutaj możemy się spodziewać wszystkiego.

Edytowane przez Eklerek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Co za ludzie, upomnisz grzecznie i kulturalnie, pomożesz i jeszcze cię taki zjedzie bezczelnie. 

Dla twojej wiadomości ja wiem do czego służy forum, na pewno nie tak jak myślisz do wlatywania obrażania wszystkich dookoła. Forum służy do wymiany zdań i poglądów w kulturalny sposób z zachowaniem zasad przyzwoitości.

 

Upomniano cię podziękuj, popraw, zapamiętaj lekcję.

 

 

 

@Up  

Faktycznie nawet nie spojrzałem, to wszystko może wyjaśniać ale w żadnym wypadku nie usprawiedliwia, kultura musi być.

Edytowane przez Arekabat
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...