Skocz do zawartości

Pomoc W Wybraniu Obudowy


Recommended Posts

Witam,wszystkich benchmark'owców.Zastanawiam sie od kilku dni jaką obudowę kupić i postanowiłem zapytać sie was o porade.Obudowa musi mieć ciekawy design,czarna w środku,dobra wentylacja,zasilacz na dole,itp.Cena na wydanie - 350zł max + koszty przesyłki.

 

Obecnie zastanawiam się na 3 obudowami.Mój sprzęcik jest w moim profilu jak by ktoś chciał wiedzieć po co mi dobra wentylacja.

 

CM Storm Scout:

 

http://tech-reviews.co.uk/images/reviews/stormscout/storm-scout/main.jpg

 

In Win Fanqua:

 

http://www.rueducommerce.fr/composant/images/produits/screenshots/IW-Fanqua.jpg

 

NZXT M59:

 

http://procpu.pl/madtech/NZXT%20M59/4.jpg

Link to post
Share on other sites

Zobacz sobie tą obudówkę.

 

Ewentualnie jeśli zależy Ci na oknie to rozejrzyj się za tą budą.

 

Obie są zdecydowanie lepiej wentylowane niż CM Storm Scout. Do tego Xigmatek ma na panelu 2 pokrętła do regulacji obrotów wentyli. IMO warto ją brać (sam chciałem kupić, ale wyskoczyły mi inne wydatki). ;)

Link to post
Share on other sites

Wszystkie 3 to markowe budy dobrych producentów, wybierz tę, która najbardziej ci się podoba wizualnie, bo w każdej klocki będą odpowiednio wentylowane. Ja wybrałbym CM Haf, ale pozostałe dwie są równie dobre.

Link to post
Share on other sites

Może ta nie jest taka kosmiczna, ale za to masz możliwość zamontowania do 10 wentyli

11

Proponowałem ją w już 3-cim poście. :/ Niemniej osobiście wziąłbym CM - czytałem, że Fractal ma maty wyciszające, które powodują gorszą wentylację i łatwo powstają na nich odciśnięte wzorki. CM dodatkowo ma na górze port SATA, więc nie musisz rozbierać kompa żeby podłączyć dysk.
Link to post
Share on other sites

kuziu patrząc na gust to chyba mamy podobny jeśli chodzi o wygląd budy i z twojej pierwszej listy najbardziej mi się podoba wizualnie CM storm scout a z moijej listy do wyboru również stawiam na cm tylko haf 922 a wentylacja klocków w obu jest na bdb poziomie

Link to post
Share on other sites

hehe dobrze wiedzieć że jest ktoś taki na tym forum z podobnym gustem.

 

wracając do obudów cm haf 922 jest na 1 miejscu lecz nie podoba mi się jasne wnętrze.i dylemat jeszcze mam obecnie stawiam tez na cm storm scout ale udziele jeszcze głosu kilku osobą i wtedy się zdecyduję

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem wszystkie niezbyt urodziwe (rzecz gustu) ale nie polecam ci NZXT.

 

Po pierwsze najszpetniejsza z tych trzech :roll:

 

A tak na serio to sam mam Tempesta i muszę powiedzieć, że wykonanie jak na obudowę z tej półki cenowej jest skandaliczne.

 

-Oba górne wentylatory po pół roku się rozklekotały (a ich wymiana jest kłopotliwa)

-Przednie oświetlenie padło po 2 miesiącach (sic) !! - to akurat nie jest problem bo i tak wyglądało tandetnie, ale fakt pozostaje faktem.

-Mocowanie napędów 5.25 jest bardzo kiepskie.

-Instalacja zasilacza tylko "do góry nogami" (kurz dostaje się do środka zasilacza w dużych ilościach)

 

Nie twierdzę że każde NZXT jest takie szajsowne, ale ja bym nie ryzykował.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...