Skocz do zawartości

Zarabianie na Alledrogo


Recommended Posts

Witam, mam 17 lat. Zastanawiałem się ostatnio jak trochę zarobić i wpadł mi do głowy pomysł, jedyny problem dotyczy się tego czy da się na tym naprawdę uskrobać cokolwiek. PCta potrafię złożyć, więc czemu by nie sprzedawać moich blaszaków na alledrogo, jak patrzę na niektóre zestawy typu: procesor 8x3,7GHz OŚMIORDZENIOWY HIT!!! GTX 650TI 2GB!! 16GB RAM!! i to za 3000zł, dziwie się, że są tacy którzy to kupują, nieliczni ale jednak są. Tak więc czy wystawianie PCów bez tych GHz i GB, a z faktyczną wydajnościa ma sens i oczywiście czy istnieje nawet najmniejsza szansa na cokolwiek z tego pomysłu?

Link to post
Share on other sites

Pracowałem w takiej firmie.
Brali bardzo dużo płyt po serwisowych lub jakieś leżaki np. socket 478 lub 775, obudowy hurtowo od Modecoma, zasilacze także po serwisowe, dyski używane, pamięci również klepali to jako NOWY z opisem w aukcji NÓFKA. Na każdej sztuce przytulali od 100 w górę miesięcznie szło tego w ...... byli nie liczni, którzy po zakupie np. sprawdzili dysk że się sporo już kręcił jak na nowy to się głupa paliło że przez pomyłkę i taka osoba wtedy dostawała NOWY dysk, jeżeli ktoś się kapną to próbował sprzęt zwrócić ale oczywiście brat szefa wykręcał wszystkich jak mógł, jak poleciał komentarz negatyw to odbijał negatywem o treści " POZDRAWIAMY KONKURENCJĘ". I teraz też pędzą ten interes ale z Hiper kompami jak zaznaczył mój przed mówca np. do FX-6xxx wkładają GT610 i jest naprawdę HIPER ale ZŁOM. Lecz jest DUŻO osób nie znających się a takie uświadamianie powinni OBOWIĄZKOWO WPROWADZIĆ NA LEKCJĘ INFORMATYKI :D

Moja była firma TYTUŁ DLA GRACZA NA 7560D(integra) chyba dla takiego max 10 lat.

I już 1 osoba zakupiła ten SUPER SPRZĘT w SUPER CENIE

 http://allegro.pl/dla-gracza-lodz-amd-a8-4x3-6ghz-8gb-1tb-hd7560d-i3334562241.html

Albo to nie podane co to za procesor dokładnie myślę że jak zwykle jakiś pierwszy x2 lub HT bo też tak ludzi nabierali HT to według nich 2 rdzenie a nie 2 wątki a 1 rdzeń :D

Tu już zaznaczyli że 2 wątkowy ale dla nich nadal 2 wątek to 2 rdzeń :D i tak się nabiera duża liczba ludzi:
http://allegro.pl/lodz-hp-dc7600-p4-ht-2x3-0ghz-1gb-80gb-dvd-xp-pro-i3332732101.html

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...