Skocz do zawartości

Neverwinter online, dropy fps


Recommended Posts

Zjedz troche z procesorem, ale może to być też wina gry, ja miałem tak samo w swtor jak było multum ludzi

 

Spróbuj na innych sterownikach.

 

Może też być tak że zasilacz nie daje rady, bo 500W do phenoma ii ocniętego na 4,5 ( na jakim napięciu ? ) i hd 7870 to trochę mało.

Link to post
Share on other sites

nie mam tera 4,5, to było tylko OC na zajawke, trzymam na 3,8.- bo większej różnicy w wydajności i tak nie ma



jak 7870 do tej gry mało skoro grafika jest jak z 2007 roku, jeszcze ustawienie na minimalne detale kiedy to gra już wygląda koszmarnie nic nie pomaga



bardziej się zastanawiam, bo to moje pierwsze mmo-rpg, czy takie zachowanie gry jest normalne, dodam że na ekranie na oko z kilkadziesiąt npc



nigdy nie grywałem w mmo-rpg, właśnie odstraszał mnie ten klimat, że miasto wielkości nowego jorku i 300 graczy tam siedzi i kocioł jak cholera, no i miałem racje, a do tego coś, pecet? net? nie daje z tym rady, jakby nie mogli kilku kopii miast zrobić, i limit po 32 playerów na miasto i jak pełno to przerzuca na inny

Link to post
Share on other sites

też bym obwiniał proc, ale

Zalecane wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows® XP SP3, Windows® Vista SP 2, Windows® 7 lub Windows® 8.
  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.8GHz lub wyższy.
  • Pamięć: 2GB RAM lub więcej.
  • Karta graficzna: GeForce 8800, ATI Radeon HD 2900GT lub lepsza, 512MB+ pamięci RAM.
  • Karta dzwiękowa: DirectX 9.0c – kompatybilna.
  • Połącznie z internetem: wymagane.

Minimalne wymagania systemowe:

  • System operacyjny: Windows® XP SP3, Windows® Vista SP 2, Windows® 7 lub Windows® 8.
  • Procesor: Dual-core 2.0GHz lub lepszy
  • Pamięć: 1GB RAM
  • Karta graficzna: Obsługa Shader Model 2.0 lub wyżej, GeForce 6800 lub ATI Radeon X850, 128MB+ RAM
  • Karta dzwiękowa: DirectX 9.0c – kompatybilna.

no więc nie wiem, to otwarta beta, może nie zoptymalizowana



a może to norma w mmo, że jeśli jest na mapie paredziesiąt playerów, to się muli i tyle.



i to nie o to biega, że się uparłem na max detale, bo spoko, mogę grać na medium-low, ale to nic nie zmienia, czyli jak to miałoby w ogóle na dual core ruszyć, jak na phenomie po OC na minimalach nie wydala?

Link to post
Share on other sites

:/ czyli to nie wina mojego procka przynajmniej, to beta, moze załatają ten problem jakoś,

robertgr1

gra fajna, jako, ze jest to mój pierwszy mmo jestem lekko oszołomiony, także pewnie moja opinia niewiele mówi wyjadaczom masowych erpegów, tylko dlatego, ze jestem miłośnikiem serii neverwinter, to ją pobrałem, a że za darmo to jeszcze zachęciło mnie bardziej, jest spoko, tworzenie postaci lekko okrojone ale czuć że to namiastka DnD, gameplayowo jest fajnie. skupiam się na wątku fabularnym, który jest póki co dość naiwny, ale przynajmniej gra nie zmusza do interakcji z innymi, i można sobie wyobrazić że grasz w normalne rpg, troszke w obsłudze skomplikowana jak dla mnie, ale pewnie mmo tak mają, jak się wkręcę i spędzę z nią troszke czasu to będę mógł więcej powiedzieć na jej temat

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...