Skocz do zawartości

Zestaw dla gracza, proszę o opinie [Do 2500zł]


Recommended Posts

Witam, proszę o opinie dotyczące zestawu :

 

Dysk Twardy
Seagate ST1000DM003 1TB sATA III 64MB.

Karta graficzna
MSI GF GTX660 2048 MB DDR5 192bit PCI-e TwinFrozr OC z NVIDIA GeForce Experience.

Pamięć RAM
Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel Kit Non-ECC CL9 Grey XMP KHX1600C9D3X2K2/8GX.

Płyta główna
Gigabyte GA-970A-UD3 s.AM3+.

Procesor
AMD X6 FX-6300 s.AM3+ BOX.

Zasilacz
OCZ StealthXStream 2 OCZ600SXS2-EU 600W.

 

brak chłodzenia na procesor, bo narazie nie będzie podkręcany, a funduszę na styk :/ dosłownie do 2500zł.

 

I również jak ktoś ma lepszą obudowę to bardzo proszę o linki :)

 

Proszę o opinie. Z góry dziękuje :)

Pozdrawiam.



aha no i obudowa

Obudowa
Aerocool PGS Strike-X ONE (EN58360).



zestaw w sumie: 2475,00 zł

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

W żadnym aspekcie nie wyjdzie korzystniej - ani wydajności ani poboru prądu. ;)

Sądząc po tym rankingu http://www.cpubenchmark.net/high_end_cpus.html 

 

Intel Core i5-3350P słabszy od AMD FX-6300 Six-Core :) sam wolał bym Intela i wiem że lepszy jest ale głównie chodzi o pieniądzę :/

Edytowane przez matrixxirtam75
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Błagam Cię, co Ty mi pokazujesz :facepalm: - uwierz mi, że ten zestaw, który Ci dałem jest lepszą opcją od Twojego tandemu 6300+970A-UD3.

Poprzeglądaj tematy w tym dziale a z pewnością dojdziesz sam do takiego wniosku. ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie no ok, znasz się lepiej pewnie :) tylko wolę się upewnić dokładnie bo na długo komputer starczyć mi musi :D a jak ostatnio podałem podobny zestaw pod opinie tylko inny ram i karta graficzna to pisali że super zestaw :) wolę się upwnić :)



a istnieje możliwość podkręcenia procesora ?

Edytowane przez matrixxirtam75
Link to post
Share on other sites

Błagam Cię, co Ty mi pokazujesz :facepalm: - uwierz mi, że ten zestaw, który Ci dałem jest lepszą opcją od Twojego tandemu 6300+970A-UD3.

Poprzeglądaj tematy w tym dziale a z pewnością dojdziesz sam do takiego wniosku. ;)

rezerwuar Przekonałeś mnie :D jednak tego i5 wezmę tylko ram i zasilacz inny, a i kartę graficzną też bo dużo droższe są u mnie 7870 :/ wyszło takie coś:

Dysk Twardy

Seagate ST1000DM003 1TB sATA III 64MB.

Karta graficzna

MSI GF GTX660 2048 MB DDR5 192bit PCI-e TwinFrozr OC z NVIDIA GeForce Experience.

Pamięć RAM

Kingston HyperX 2x4GB DDR3-1600 Dual Chanel Kit Non-ECC CL9 Grey XMP KHX1600C9D3X2K2/8GX.

Płyta główna

MSI B75A-G43 IB75 s1155.

Procesor

Intel Core i5-3350P 3,1 GHz 6MB cache s. 1155 Box.

Zasilacz

OCZ StealthXStream 2 OCZ600SXS2-EU 600W.

Obudowa

Aerocool PGS Strike-X ONE (EN58360).

 

pytanie: czy można by zmienić ten zasilacz na słabszy 500W ? czy za słaby będzie ?

i jeśli ktoś ma jakieś sugestie jak zbić trochę ceny jeszcze :) będę wdzięczny :)

 

teraz zestawik chyba gitara :) ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...