Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Z niecierpliwością czekam aż BMK utrze nosa OCL :cry:

 

A u mnie cienizna, powodem wysypania się biosu w mateczce był uszkodzony D347 :wariat: ale serwis się spisał i wszystko wskazuje na to że zaraz zacznę coś smażyć :co: . Albo E2140 albo kupię trochę "grzanek" i dam czadu.

 

edit :

3DI OCL Team 137218 Benchmark.pl 120018 :D ...ciśnijta chłopy :roll:

 

Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie o ustawieniach domyślnych bo to też pkt. :D jednym słowem im więcej tym lepiej.

 

@pawel.chodziez

 

Masz taką fajną maszynę i tylko pięć smarków ? :D

 

P.S. Ja razem z el'Capitano szykujemy zimowy atak więc się streszczajcie bo będzie kiszka.

 

Link to post
Share on other sites

luke997 13713 :sciana:

 

Wygarnąłeś największą ilość złota, srebra i brązu z całego zestawienia ale żeby się przebić wyżej potrzebujesz kilku platform, są dwie opcje...inwestycja lub znajomi ze sprzętem :sciana:

 

Obie opcje niestety odpadaja :D

Ale co tam, jak na jeden sprzet to jestem zadowolony :-)

 

P.S. Wlasnie sie robi jeszcze jeden zloty medal :sciana:

Link to post
Share on other sites

Wygarnąłeś największą ilość złota, srebra i brązu z całego zestawienia

Jak zrobił komplety wyników na fajnym sprzęcie to się nie dziwię :sciana: Chociaż jak patrzyłem po screenach to z tego spokojnie można jeszcze trochę więcej pkt wycisnąć w niektórych benchmarkach :sciana: Powody? Najważniejsze to włączone EIST oraz brak optymalizacji systemu...

żeby się przebić wyżej potrzebujesz kilku platform, są dwie opcje...inwestycja lub znajomi ze sprzętem

Jest też trzecia opcja :P Jeśli luke997 jest zainteresowany to do mnie PW.

 

Gdyby mi chciało się robić komplet testów każdego sprzętu, który mi się przewija to MJ byłby z jakieś 5k pkt za mną :sciana: Komplet testów 3x5870 oraz 980X może będzie niedługo... zależy jak wyjdzie z wolnym czasem :D

Link to post
Share on other sites

@luke997

 

Jestem pod wrażeniem wyników z jednej platformy, jeszcze stock i gitara.

 

Gdyby mi chciało się robić komplet testów każdego sprzętu, który mi się przewija to MJ byłby z jakieś 5k pkt za mną

Zgadza się, to monotonna robota ale w sumie opłacalna. Mam za sobą 1065 opublikowanych smarków i chęci na drugi tysiak. Najbardziej mi jednak zależy na bezpośrednim starciu z BMK a co za tym idzie pomarańczowi muszą wysadzić 3DI OCL Team z siodła na dobre.

 

Link to post
Share on other sites

Zgadza się, to monotonna robota ale w sumie opłacalna.

Co ja z tego mam? :sciana: Za to, że testuję sprzęt do recenzji i testów, to jeszcze mi płacą. A tutaj co? :D

Mam za sobą 1065 opublikowanych smarków i chęci na drugi tysiak.

Czyli rzeczywiście nie masz konkretnego zajęcia :sciana: U mnie to nie jest sprawa lenistwa, tylko małej ilości wolnego czasu. "Nauka", prawo jazdy, test i recenzje, a trzeba jeszcze przecież znaleźć czas dla innych osób :sciana:

Najbardziej mi jednak zależy na bezpośrednim starciu z BMK a co za tym idzie pomarańczowi muszą wysadzić 3DI OCL Team z siodła na dobre.

Team bmk stoi w miejscu i gdyby nie pojedyncze osoby, które cokolwiek wrzucają, to pewnie nadal mięliby te około 100k pkt, które były jeszcze jakiś czas temu...
Link to post
Share on other sites

Team bmk stoi w miejscu i gdyby nie pojedyncze osoby, które cokolwiek wrzucają, to pewnie nadal mięliby te około 100k pkt, które były jeszcze jakiś czas temu...

Poczułem się urażony hehe :D

Nie no, trochę więcej wolneogo i wrzucę na "Hurricane" wszelkie możliwe kombinacje Smarków. Co prawda wynik mam średni (w platformach), ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa :sciana:

 

Siedzę właśnie w pracy, patrzę na lewo - kilkadziesiąt laptopów. Mozę je wbije do profilu hehe :sciana:.

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o rywalizacje... to wedlug mnie ludzie wolą konkurencje w ktorych licza sie jakies umiejetnosci, a nie ilosc czasu (i w tym wypadku ile komputerow sie przewinie przez rece).

 

Jesli jest niestety tylko taka rywalizacja, to musi byc jakas dodatkowa motywacja (jak np jeszcze do kwietnia - konkursy), bo dla samych kilku cyferek, ktorymi tak naprawde nie ma sie co chwalic, zwyczajnie sie nie chce zabierac do testow.

 

Mowie to oczywiscie ze swojej perspektywy. Mialem dostep do tych kilku kompow, podkrecilem je ile sie dalo, zrobilem testy... i teraz tak naprawde nie mam co robic.

Nie mam sie za specjalnie czym chwalic... no moze poza zlotem w downclockingu, ktorego nikt nie mozemi odebrac z jakiegos powodu, ale tak naprawde to fakt ze moja plyta glowna na to pozwala nie jest dowodem moich umiejetnosci.

Link to post
Share on other sites

Czyli rzeczywiście nie masz konkretnego zajęcia :) U mnie to nie jest sprawa lenistwa, tylko małej ilości wolnego czasu. "Nauka", prawo jazdy, test i recenzje, a trzeba jeszcze przecież znaleźć czas dla innych osób :)

To nie tak, po prostu nie podbijam karty z samego rana w fabryce tylko parzę kawę i siadam do kompa bo na tym polega moja praca. Swoją drogą bardzo lubię OC i smarki więc często gęsto zarywam nocki na ich rzecz.

 

edit :

Wszystko w najlepszym porządku :)

 

http://img696.imageshack.us/img696/9610/screenhunter02sep261006.jpg

 

Link to post
Share on other sites

Wszystko w najlepszym porządku :)

Brakuje jeszcze mnie http://benchit.pl/emoticons/c_lol.gif

Niestety zastój ze sprzętem ale coś mi zaczyna chodzić po głowie i5 750 ewentualnie jakiś Xeon pod 1156 więc może jeszcze coś szarpnę w tym roku :)

Link to post
Share on other sites

Fakt, zbijasz bąki i tyle :) :)

To wina Shoguna i Dziaratego za często przebywałem w SP podczas ich "rui" http://benchit.pl/emoticons/c_lol.gif

Ale jeżeli będzie tylko okazja na jakieś smarki nie odpuszczę chwilowo zaciągnąłem się w szeregi Naszej drużyny BOINC także sprzęt ma co robić :)

Na 478 miałem mały epizod na Celeronie D 320 i o 50 % się go szarpło więc te dziadki jeszcze dają radę :)

Link to post
Share on other sites

To wina Shoguna i Dziaratego za często przebywałem w SP podczas ich "rui"

Bo to zoofile pełną gębą :):) (warchlaczek / kozy)

 

Dzisiejsze posty byCris'a mówią same za siebie...stęsknił się za miejscem na szczycie i będzie draka w pkt. :D ja też powoli szykuję niespodziankę.

 

Na socket 478 mam na razie jednego celka 2GHz ale mam kontakt z kolesiem co szpera po szrocie i ma tego w pytę :):D

 

edit :

Właśnie znalazłem w "czarodziejskim" pudełeczku Intel Pentium III-M RH80530 1200/512 SL5CL :jupi: hmm...może stuknę przeszczepa :)

 

edit2 :

@RAKU44

 

Co myślisz o tym > http://allegro.pl/legenda-abit-ic7-inte ... 52845.html :menda:

 

Link to post
Share on other sites

Abity dobre do OC są. Miałem jednego z S370 i mogłem ustawiać co chciałem :)

 

coś mi zaczyna chodzić po głowie i5 750 ewentualnie jakiś Xeon pod 1156 więc może jeszcze coś szarpnę w tym roku

W poniedziałek będę miał X58A-UD7 dla 980X, którego obecnie męczę :) Może wreszcie jakieś 2D na nim zrobie :D wPrime obowiązkowo :)

Jeszcze czekam aż dojdzie trzeci HD5870 :)

No i staram się załatwić dwie lub trzy sztuki GTX480 :jupi:

Tylko szkoda, że jak mam już te około 22k pkt to trudno jest zdobywać pkt na tych bonusach... Bo to dawało nawet po +1k pkt z tego co pamiętam :menda: Takie pojedyncze wyniki to max 150 pkt tylko...

Link to post
Share on other sites

Co myślisz o tym

To trochę zbyt zamierzchłe czasy dla mnie przy s478 to ja bawiłem się kalkulatorem co najwyżej więc nie ogarniam tematu z płytami :) Pierwszego kompa niby miałem na s478 jakiś Celek 1,7 ale wtedy kręciłem jedynie kurkami od kranu także w temacie trochę zielony :)

@koziro

Te Samołyk przy takim ekłipmenicie już dawno rozłożyłbym te rankingi na łopatki, ale rozumiem że nie samym OC człowiek żyje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...