Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Poczekajcie tylko, aż w święta przysiądę do E8400 na Biostarze :P Nie wiem, czy uda mi się tak wykręcić, jak RAKU 44, ale to jest "najdroższy" proc w rankingach, więc trochę punktów wpadnie

Jeszcze jest zapas więc nie powiedziałem ostatniego słowa została mi jeszcze w rękawie zmiana zworki na mobo żeby FSB dovoltować na 2,2 V :o bo jak na razie to ~515 to maks co mógłbym na niej wyciągnąć :P a może to FSB wall :P choć chyba to za wysoko ustawiona poprzeczka dla tej płytki, szkoda...

 

Pożyczysz Biostara na jeden dzień powalczymy ? :P:o

Link to post
Share on other sites

Mam przygotowane do wstawienia 26 wyników ze smarków, do tego jeszcze musze zrobić 3d mark 05, 03, 01, Vantage, PCMark 05 i to by bylo na tyle jezeli chodzi o smarki bez OC :o

 

Powiedzcie mi czy są jakieś profity z tego jak zrobie np. oc event jeden z samym oc pamieci na GPU, drugi z samym rdzeniem, trzeci z obydwoma, potem kolejny z samym procem z max na 1.475V, potem cpu na 1.5V troche wyżej podkręcony, a potem np. max oc gpu + cpu na 1.475 i max gpu + cpu na 1.5V? Bo nie wiem czy robić tak czy mi to cos w ogole da, czy od razu na maxa oc wszystkiego i smarki do tego?

Link to post
Share on other sites

Max rdzenia 725, jedziemy z shaderami

 

edyta: mam taką zagwostkę, mianowicie w evga precision ustawiam shadery na 1530,

odpalam kombustora i mi pokazuje shadery na 1512, na wykresie w precision też, weird :|

 

edyta: furmark w ogóle nie uruchamia zegarów 3d :menda:

Link to post
Share on other sites

Max rdzenia 725, jedziemy z shaderami

 

edyta: mam taką zagwostkę, mianowicie w evga precision ustawiam shadery na 1530,

odpalam kombustora i mi pokazuje shadery na 1512, na wykresie w precision też, weird :|

 

edyta: furmark w ogóle nie uruchamia zegarów 3d ;)

kuma ktoś ocb?

Link to post
Share on other sites

@Ciciek

Zależy z czego sczytywane są zegary ja miałem podobny problem chcąc wrzucić ustawienia podstawowe HD3850 które wynoszą 670/827 ale ustawiając je tak miałem odczyt w gpu-z 675/828 i za cholerę nie dało się ustawić jak nominały (pozostałaby chyba tylko edycja biosu karty) więc pozostawiłem 668/828 myślę że stealz nie będzie robił o to problemów :->

 

Jak tam chłopaki zobowiązania świąteczne wypełnione? :> kiedy wyniki na BIT? Bo pasowałoby granicę 100 koła przeskoczyć ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...