Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Ten radek nie obsługuje DX11, max DX10.1, ale test można normalnie uruchomić. Myślę, ze jest to jakiś błąd, który pozwala uruchomić benchmark w DX11 na karcie, która go nie obsługuje. Tak się pytam, bo w zamieszczonych wynikach jest jeden na karcie HD4870. Gdybym ja chciał zamieścić swój to miałbym złoto :D

Link to post
Share on other sites

ciężko byłoby zgromadzić taką bazę z taktowaniami wszystkich modeli od różnych producentów...

ja bym przed "cięzko" dodał "cholernie" :co:

Poprzestałem na 1400 modelach i dałem sobie spokój.

 

Są wyniki losowania pierwszej fazy: http://benchit.pl/rankingi/konkurs

 

BTW, raz udało Wam się nas wyprzedzić, ale to się już nie powtórzy ^^ U nas w składzie pełna mobilizacja.

Link to post
Share on other sites

 

BTW, raz udało Wam się nas wyprzedzić, ale to się już nie powtórzy ^^ U nas w składzie pełna mobilizacja.

Szczerze teraz jest różnica 1,8 koła punktów do rana sam jestem w stanie zdobyć jakieś 2 koła bo mam akurat na chacie kolejną grafikę do testów a dzisiaj już wrzuciłem kilka testów na crossie HD4850 tylko jakoś mi się nie chce patrząc na mobilizacje całej reszty(pomijając kilka osób) jak tak dalej pójdzie to chyba jednak zawitam pod Waszym szyldem bo coś cienko tu z mobilizacją... :->

Link to post
Share on other sites

4:15 ^^

OK zostało ~900 ptk więcej już dzisiaj nie dam rady zrobić bo jutro na uczelnię na 8 wrzuciłem tylko podstawowe taktowania jutro może będą po OC, w święta dokończenie dwóch platform(podstawowe + reszta smarków) a po świętach cross z HD 3850 i jak będzie czas to jeszcze zaległe OC Siostry procka ale już na mojej płycie bo tamta nie wyrabia...

Link to post
Share on other sites

Oprócz pytania o mały program do OC kart AMD chciałem zapytać jak odpalić poprawnie OCCT na Win7 z Dx11, albowiem na początku wyskoczył komunikat o niemożności testów GPU, ze względu na brak Dx9 bodajże :|

 

EDIT: widzę, że to OCCT nie musi działać w pełni sprawnie żeby zatwierdzili stabilność z jednego dostępnego testu? ^^

Link to post
Share on other sites

Bez zmiany napięć na karcie polecam małe ale przydatne narzędzie i opcję find max ;)

 

KLIK

 

wcześniej w ati overdrive można przestawić obroty wentyla na wyższe a jak zmiana napięć to riva :co: ze sprawdzaniem stabilności u mnie największym "wykrzczaczem" jest 3Dmark ale 2005 :D nie wiem czy to wina nie dopracowanego smarka ale karty potrafią przejść 3Dm06 bez zająknięcia i resztę testów a na tym gó ^^ ie się wysypują :P

Link to post
Share on other sites

"Expect a lot of bugs and broken features." - aż tyle ich? :D

Nie program skacze co 5MHz na rdzeniu i pamięciach przy pierwszym lewym pikselu zniża zegary o te 5 MHz i testuje dalej czy karta utrzyma ten zegar.Programik zupełnie bezpieczny wręcz dla laików ^^ ja znajduję maksa osobno dla rdzenia i pamięci a później już ręcznie ustawiam i testuje jak wytrzymuje to dalej z nią na smarki :P (ale to nie na moich kartach swoją będę wkrótce voltował rivą tylko jeszcze jakiś porządniejszy kurs na forum przejdę :co: )
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...