Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

cały sekret to AMD Overdrive :P

 

 

stealz - czy jeśli mam dwa wyniki dla tego samego proca:

 

- stabilne 4.6

- niestabilne 5.0

 

To w rankingu CPU-Z będę miał punkty za 5.0, a w TOP CPU OC Factor będę miał punkty za 4.6?

Link to post
Share on other sites

Co ciekawe różnica między 800 MHz @ 1.0V z CnQ, a ustawieniem 200MHz @ 0.66V to tylko 3-4W w idle na całym zestawie ...

To masz zepsutego proca :hahaha:

 

U mnie na PII @ 500MHz 0.725V jest całe 6W różnicy, a przynajmniej nie ma C1E Bug'a :P

W AOD (AMD Overdrive) możesz zmienić taktowanie szyny dla procka

Dlatego nie polecam płyt MSI (przynajmniej tych tańszych) - u mnie jest to zablokowane :hahaha:

 

Link to post
Share on other sites

A ja odadzam asusa z całego serca.Mam p5q se plus ale gdy ją kupiłem była felerna.Oddałem do gwarancji-oddali jaką działająca,drugi raz to samo.Potem jakimś cudem płyta załapała kartę graficzną i komp działał 5miesięcy.Potem znów MOBO się zwaliło i znów oddali mi ją jako działającą.Dopiero gdy postraszyłem ich prawem to wymienili mi ją na nową.

Krótko mówiąc:

Produkty bardzo dobre,Serwis katastrofalny!

Link to post
Share on other sites

3 	21:40:57 	OCBOT  	 Kowdipapo - ukończono Benchmark Collector na poziomie regular 
4 	21:40:57 	OCBOT  	 Kowdipapo - ukończono Benchmark Challenge na poziomie veteran

Punkty:
Razem: 	1255 
Za rankingi: 	905 
Za medale: 	50 
Za osiągnięcia: 	200 
Za ładne pakiety: 	100 
Statystyki:
Liczba platform: 	1 
Liczba ustawień OC: 	2 
Liczba stabilnych ustawień OC: 	2 
Liczba opublikowanych benchmarków: 	41 
Liczba benchmarków na ustawieniach domyślnych: 	13 
Ładne pakiety:  	1

15. miejsce w teamie :)

 

Pełna mobilizacja :)

Czy jak zmienie system na XP to bedzie nowa platforma? Serio pytam :zamykamy:

 

I czy na Se7enie pojdą mi 3D Mark 01, 03, 05 oraz PC Mark 05?

Link to post
Share on other sites

Czy jak zmienie system na XP to bedzie nowa platforma? Serio pytam :zamykamy:

Nie, kiedyś można było tak robić, teraz na szczęście jest to wyłączone.

I czy na Se7enie pojdą mi 3D Mark 01, 03, 05 oraz PC Mark 05?

Tak, problemy mogą być tylko przy PCSmarku.
Link to post
Share on other sites

No to bede musial zabrać rodzicom kompa najwyzej zeby zrobic kolejną platformę :zamykamy: Ale tam juz nie bede krecil tylko benchmarkow moze porobie na standardowych. Zdobede wtedy Platform Challenge na 1. poziomie i dodam smarków do Benchmark Collector i Benchmark Collector (ustawienia domyślne), a jak mi sie kiedys nudzic bedzie to wezme z szafy stary sprzet siostyry, do ktorego podepne swoj zasilacz i kolejne smarki :)

 

Najpierw musze sie zaopatrzyc w instalki do benchmarkow to wtedy bede mogl zabrac kompa na noc komuś i robić :)

Link to post
Share on other sites

kowdipapo napisał(a):

Czy jak zmienie system na XP to bedzie nowa platforma? Serio pytam :zamykamy:

 

Nie, kiedyś można było tak robić, teraz na szczęście jest to wyłączone.

Co się dzieje gdy zmienię pamięć ram. To już w sumie nie jest ta sama platforma, czy wtedy mogę dodać nową platformę, czy tez nie?

Link to post
Share on other sites

Ja czekam az do wtorku do losowania w konkursie. Potem wywalam platformę, dodajęją od nowa ale z juz dobrze ustawionymi taktami grafy i robie kilka oc eventow i potem smarki azz do oporu. Najpeirw musze poczekac zeby Stealz dodal moją grafe z taktami 600/400 a nie z 600/500 jak jest teraz dmyslnie ustawione na BenchIT.

Link to post
Share on other sites

Z tą grafiką to nie wiem czy przejdzie bo oni maja taktowania referentów jako domyślne, ja żeby wrzucić smarki na podstawowych musiałem obniżyć taktowanie rdzenia o 25MHz a pamięć podnieść o 50MHz lepiej byłoby gdyby były to ustawienia konkretnego modelu ale ciężko byłoby zgromadzić taką bazę z taktowaniami wszystkich modeli od różnych producentów...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...