Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

a nie przywiozłeś czasem jakiejś młodej francuzeczki coby była za nagrodę w przyszłym miesiącu

Z moich obliczeń wynika, że w najgorszym przypadku młoda Francuzeczka będzie do wygrania dopiero za 9 miesięcy.

 

Odstawiliście nas na 20 tysięcy pkt. Jak to zobaczyłem, to ręce mi opadły.

Link to post
Share on other sites

Osoby bez potwierdzonego wyniku OC eventu dostają tyle samo punktów wszędzie, co ludzie z potwierdzonym zdaje się... Chyba, że czegoś nie skumałem :wariat:

Jeżeli OC Event nie ma potwierdzenia w postaci OCCT, to dostaje chyba 1/10 pkt i brak medalu, ale tylko w klasyfikacji O/C.

 

W benchmarkach nie ma takiego ograniczenia, wystarczy, żeby był na tyle stabilny, żeby przeszedł test :wariat:

Link to post
Share on other sites

Jeżeli OC Event nie ma potwierdzenia w postaci OCCT, to dostaje chyba 1/10 pkt i brak medalu, ale tylko w klasyfikacji O/C.

Chyba że ma się wtyki i dostaje się glejta bez OCCT :wariat:

http://benchit.pl/rankingi/user/732 -> RAKU 9600GT

 

A tak naprawdę to czekam na te updejty coby stabilność się mapowała jeżeli mam ją potwierdzoną w innej platformie a nowa ma głównie na celu wrzuceniu testów samej grafiki i wyniku ogólnego platformy :wariat:

Link to post
Share on other sites

@frog01: :wariat:

 

Jak przyjdzie do mnie zestaw na AMD to cię szybko wyprzedzę :menda:

 

Na P II 965 łatwiej zejść z downclockingiem (podstawowy zegar 3.4 GHz)

jak zejdziesz na 58MHz lub nizej to bedziesz pierwszy :P ale ja juz kombinuje nad zjechaniem HTT ponizej 100 :menda:

Narazie znalazlem taki jeden programik, ale jeszcze nie mialem okazji go rozpracowac w 100% (nie ma chyba PLL do mojej plyty :wariat: )

 

Mam jeszcze w szafce C2D E4300 + 7900GS, ale nia mam czasu podlaczac i smarkowac... mam tez zetsaw z atomem na ktorym musze porobic wiecej testow. W tym tyg moze cos pokombinuje :P Trzeba uzbierac 10k zeby bylo na losy w prezyszlym miesiacu :)

Link to post
Share on other sites

do 100 zjechalem ASRock OC Tuner... niestety ma ograniczenie do 100... probuje wlasnie teraz setFSB ale PLL musze miec odpowiednie... jak wybiore jakies z innej plyty na AMD790GX to nawet jak zmienie o 1 to zwis.

 

On ma tam rozne parametry o ktorych wczesniej wlasciwie nie slyszalem... PLL N i PLL M i manipulujac nimi mam teoretycznie mozliwosc zjechania FSB ile tylko chce, ale praktycznie mi to w ogole narazie nie dziala :wariat:

 

Moze znasz jakies inne programy?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...