Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Najwyżej jak będzie za mało miejsca to się heatpipy zeszlifuje.

Co mógł bym jeszcze z mojego phenoma wycisnąć?? Podobno kręci się do 2,7 przy szynie 270 a mi za cholere nie chce przyjąć takich ustawień... Może tu przeszkadzać słaba płyta?? A może spróbować jeszcze z napięciem podejść?? Jak jest granica bezpieczeństwa z napięciem dla tego proca??

Link to post
Share on other sites

Chce poinformować co nam wszystkim zrobi z pewnej części ciała :P oj tylko 300 pkt między nami i benchitem :P

Hehe dokładnie przypomniał mi się stary tekst i z sentymentu zmieniłem chwilowo team :)

 

Ok biorę się za smarki dzisiaj cross 3870 na chacie ;)

Link to post
Share on other sites

Jak będę miał trochę czasu powrzucam sporo wyników ze swoich pozostałych jednostek, ale póki co roboty mi nie brakuje (całe szczęście :wariat: ). Nie wiem jak tobie RAKU udaje się robić te wszystkie testy (mi cała platforma zajmuje ok. 5h).

 

Taki maly offtop: sprzedaję 1 nagrode z benchit.pl - Scythe Orochi Rev. B:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=999872025

Link to post
Share on other sites

Początek semestru na studiach także nie jest tak źle z wolnym czasem ale testy zazwyczaj robię wieczorem a czasem w nocy niejednokrotnie kończąc koło 3-4 a czasami po prostu zarywając całą nockę, maratony przed sesją się przypominają :wariat: ale na obecną chwilę się trochę wystrzelałem a i na uczelni trzeba coś ruszyć więc będzie zastój z moim skromnym wsparciem drużyny :hahaha:

 

BTW jest ktoś w stanie załatwić mi status OVERCLOCKER :wariat: czy trzeba jednak na to postami zapracować :]

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj pojawiły się u mnie 2 dyski Wd360.. mają swoje lata, ale po połączeniu w raid0 powinny zapewnić jakąś wydajność... w okolicach weekendu będe się tym bawił z testami.. Czyli ogólnie pojawiła się nowa platforma, chociaż nie wiadomo w jakim stanie są te dyski. Chociaż darowanej kobyle nie patrzy się w zęby:))

Link to post
Share on other sites

no i mnie w downclockingu zdetronizowali ;)

 

ktos wie moze czy da sie (i jesli tak to jak) zmniejszyc HTT ponizej 150 na plytach z chipsetem AMD??

 

edit:

nie wazne... znalazlem :)

zaraz wywale takiego downclocka ze z krzesla spadnie :menda:

 

edit2:

no... HTT na 100... juz chyba nizej sie nie da, ale jakby ktos znalazl jednak jakis programik ktory bylby w stanie jeszcze go obnizyc to prosze o info...

 

Swoja droga czulem sie jakbym zainstalowal Windows 7 na 486 :] 50MHz FTW! ;)

jak tylko benchit zacznie dzialac (cos mi strona nie wchodzi) to wrzuce wynik :?:

Link to post
Share on other sites

Stealz za granicą, nie mamy kontaktu nie-internetowego z nim, więc nie ma jak go zawiadomić, chociaż pewnie i tak nic by nie mógł zrobić :wariat:

 

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać :menda:

 

EDIT:

Jednak nie, MJ ma info:

kolega stealz wyjebał do Brazil i to z naszymi nagrodami...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...