Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Ja czekam na nowe memki i mateczkę, tego trupa już nie będę benchmarkował raczej.

To może wypożyczysz tego trupa zobaczymy ile potrafi ten kawałek krzemu z siebie wydusić chociaż patrząc na te 92 stopnie na Twoim screenie chyba ciężko byłoby mi pokonać ten wynik w OCCT ^^
Link to post
Share on other sites

Bany ciekawa propozycja ale moja matka według listy Asusa tego nie obsłuży no chyba że się mylą a czasem tak bywa jeżeli chodzi o te listy ... jedyna opcja płyta Młodej ale musiałaby wyjechać na weekend żeby Jej rozgracić kompa tyle że jest w trakcie pisania magisterki i będzie ciężko o okazję ^^ jak procek zalega na półce i na razie nie ma mu się na zmianę właściciela to pewnie się odezwę na PW jak tylko wyczuję okazję z kompem Młodej :->

Link to post
Share on other sites

Było bylo, Majkel dal cynka to wstawilem wczoraj o 20:49:32 :D

Mozesz dodazc, ale _nick_ powiedzial mi jak dodac karte wraz z ustawieniami taktow etc. Po prostu dodawanie nowego sprzetu z powiomu edycji platformy a nie dodawania nowej platformy :)

 

Edit:

Juz wiadomo co będzie w kwietniowej edycji konkursu na BenchIT! :P Buda i dwa coolery od SilentiumPC, wiec mozna sie domyslac ze bedzie to Gladius 600 oraz Fortis i Spartan :P

Link to post
Share on other sites

RAKU 44 no ładnie, ładnie ;) Ale sporo tych wyników masz powrzucanych :menda:

Jak tylko dorwę nowy sprzęt to będę Cię gonił w rankingu :> Fajny coolerek dorwałem ostatnio :) No i jak czas się znajdzie na bench i samo wrzucanie tych wszystkich screenów ;)

Link to post
Share on other sites

RAKU 44 no ładnie, ładnie :D Ale sporo tych wyników masz powrzucanych :P

Jak tylko dorwę nowy sprzęt to będę Cię gonił w rankingu :> Fajny coolerek dorwałem ostatnio :) No i jak czas się znajdzie na bench i samo wrzucanie tych wszystkich screenów :)

Nie mam sprzętu z najwyższej półki (samemu trzeba było na niego zarobić na budowie) więc nadrabiam ładnymi pakiecikami dzisiaj będzie kolejny mix a w przyszłym tygodniu kolejny cross na 3870 a najlepsze jest w tym to że obie karty będą ode mnie z uczelni tylko nie z mojego wydziału ;) czasem się przydają znajomości na uczelni ;) jak dobrze pójdzie do 30 koła może dociągnę bo jeszcze trochę sprzętu jest do wysmarkania :/

 

Hm stealz? Mam pytanie: w marcu kupiłem jeden los (-1000 pkt), teraz dozbierałem kolejne 2k, jest nowa edycja i mogę kupić maksymalnie... 2 losy (ponad 2k dostępnych punktów) - tak powinno być? To nie resetuje się to, co wydałem na losy w poprzednim miechu?

Nic się nie resetuje pytałem u źródła...

Link to post
Share on other sites

czyli zeby moc wykupywac 5 losow co miesiac to trzeba srednio co iesiac 5k punktow zdobywac tak??

Nie najlepiej w jednego miecha wysmarkać sprzęt za 100 tysięcy punktów ;)

 

A co ile ranking cały startuje od nowa? :/

:)

 

Podobno jak wyjdzie 8Dmark2056 ;)

Link to post
Share on other sites

no nic... w ty miesiacu mam chrapke na ta obudowe bo bardzo by i sie przydala... z ila checial zaienilbym mojego chiefteca big tower na taką ;)

a w przyszły to zobaczyy co bedzie do wygrania :) chociaz i tak pewnie bede ial jakas platfore do testow... wiec probleow z punktami nie powinno byc ;)

Link to post
Share on other sites

Raku mugen nie wejdzie ci do tej budy.... Do gladiusa bez okna się zmieści ale tu okno się będzie opierało o cooler...

Poszperałem w Google i wychodzi jednak na to że wchodzi ten cooler do tej budy z milimetrowym zapasem a czasem bez zapasu więc chyba jednak kupię losy w tym miechu :)

btw wskoczyłem na drugie miejsce w rankingach :P ale mała przewaga może na tygodniu coś wysmarkam jeszcze ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...