Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

zszedłeś z HT do 150? :P

hehe... juz nizej sie nie dalo :P

 

edit:

swoja droga przechlapane zrobic screena z taka czestotliwoscia... musialem poczekac pare min po zakonczeniu testu az sie system uspokoi z czkawkami :o

 

 

edit2:

mi po kilkugodzinnych testach na 1.6v nic się z procem nie stało :o

ja juz na 1.55V sie balem :P i nie probowalem wiecej :P
Link to post
Share on other sites

pomógł by mi ktoś podkręcić procka?

Athlon X2 64 5600+ + AC 64 pro (max podkręciłem @ 3,09ghz dodajac 13mhz)

2x 1024 ddr2 800@ 667 5-5-5-15-24 CL6 (niestety:/)

Asus M2N4 (nie da rady zwiększyć napięcia które wynosi 1.300v a mnożnik minimun ti 5x a nie 4x więc nie mogę ustawić 800mhz, więc jest 14,5 x 213 a PCI na 110)

przydałoby się jakieś wsparcie zaawansowanych wariatów w tej dziedzinie;)

Link to post
Share on other sites

Stealz, ja wciąż liczę, że uda Ci sie dodać moją karciochę do rankingów :o Już znalazłem jej max i teraz jakies testy porobie i potem wezme sie za benchmarki i testy tabiności dla różnych OC Eventów, i w koncu zaczne wszystko dodawać, ale jeszcze mam czas i poczekam, może uda Ci sie tego glupiego radka 4650 600/400MHz 1GB DDR2 dodać :P

 

Btw. Może zdradzisz nam czy konkurs będzie regularnie co miesiąć, a jak tak to jakie w kwietniu będą nagrody? :P Czy może nie wiesz jeszcze albo nie chcesz tego zdradzać? :o

Link to post
Share on other sites

mówi się trudno, ale byłem w ścisłym finale a BMK ma 1. miejsce

A ja w mniej niż tydzień wskoczyłem na 4. msc w rankingu użytkowników :P i pociągnąłem swój team na 7. w drużynowym :P . Gdyby nie utworzenie Overclock.pl Team to zostałbym u Was :o

Ale na brak coolerów nie narzekam :P:o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...