Skocz do zawartości

Benchmark.pl OC Team


Recommended Posts

Powiem tak na plytach sie nie znam zbytnio wiec chciałbym cos abym mógl bez problemu wyciagnac 3.80-4.00GHz z mojego E7300.Chlodzenie mam bardzo dobre bo teraz procek ma 3.22GHz 9to juz max na płycie G31) i temperatury w stresie sa ok 44 stopnie.Mój buddzet to max 200 zł a propozycje moga byc z allegro.W gre wchodzi tez dobra uzywana płytka ;)

Link to post
Share on other sites

Dodane skromne 138 pktów :rudolph:

Mało, ale jutro dobije troche wiecej MHz, dobije na maxa RAM i porobie benchmarki albo GPU podkręce i dopiero porobie smarki :P

 

Nie wiem czemu dostalem 100pktow za ładne pakiety, jak zadnych benchmarkow nie mam, a tam niby 5 minimum :wariat:

Link to post
Share on other sites

I to chcę słyszeć w tygodniu mamy wygrać z BIT ! :wariat:

btw ktoś mi odebrał złoto z Pentium d 915 :rudolph: poczekam aż Młoda znowu gdzieś wyjedzie i zakładam Mugena na tego dziadka tak nie będzie ma być pierwszy!!!

 

kubbak jakbym mógł poprosić o aktualizacje pierwszego posta z top 10 od razu by zapał wzrósł do kolejnych bojów na MHz :P

Link to post
Share on other sites

No niestety z tego co mówią to te moje 3.5GHz to bedzie szczyt mozliwosci, i tego sie obawiam :wariat: Marne 25%. Do tego musze podbic cala reszte na maxa i GPU wysoko. A wszystko na referencyjnych chlodzeniach :rudolph:

 

Moze downclocking sie uda kiedyś, w rekolekcje jak znajde czas.

 

Btw. Z ostatniej chwili:

2 	00:11:00 	OCBOT  	 Kowdipapo: +124 
3 	00:11:00 	OCBOT  	 Kowdipapo zdobywa złoty medal!
:P
Link to post
Share on other sites

też chętnie bym wypożyczył jakąś płytę pod p35-45 kupno nie wchodzi w grę ponieważ kasa się kisi na nową platformę 1366 ja również mogę wypożyczyć coś swojego najchętniej z kimś z lublina szybka wymiana na testy....

 

:rudolph: padał mi 8800GT ale żal :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu dostalem 100pktow za ładne pakiety, jak zadnych benchmarkow nie mam, a tam niby 5 minimum

dzięki, załatałem poważnego buga :P

O ty zły, niedobry! :rudolph::wariat:^^

Przynajmniej wiem ze byly przez przypadek a nie jeszcze za cos innego co nie jest tam opisane niby :D

 

Musze dzis wycisnac max z procka na 1.475V i brac sie za reszte sprzetu, choc troche sie na boxie grzeje. W zimie bylo lepiej :/

Link to post
Share on other sites

@hl1030 Gdybyś był po stronie benchit wpadł bym do Ciebie z moim złomkiem EVGA 650i Ultra ja zrobiłem przed chwilą 4.0 na E5300

ja nie widzę żadnego problemu ja mogę swoje bebech udostępnić nie zależnie kto z jakiej drużyny jest bo to zdrowa rywalizacja i bardziej chodzi o śrubowanie wyników niż o to która drużyna wygra( bo oczywiste że BMX wygra).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...