Skocz do zawartości

[MULTI] Wiedźmin 3: Dziki Gon


  

225 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      63
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      6
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
      0
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      3
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Serwery przeciążone, już powinno być dobrze :P

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-25218-2651_0001.jpg

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-25218-2651_0002.jpg

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-25218-2651_0003.jpg

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-25218-2651_0004.jpg

http://images.gamersyde.com/image_the_witcher_3_wild_hunt-25218-2651_0006.jpg

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję że udało mi się wbić na listę z EK gość mówił że ilość limitowana :/

Bez przesady, mogę się założyć, że EK będzie kilka tysi w samej Polsce. Z resztą na 100% część osób zrezygnuje, bo teraz wszyscy zamawiają pod wpływem impulsu i bez zastanowienia. Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

mi tam jakoś wiedźmin nie podszedł jak dla mnie,  wymiata  skyrim ogromny świat i wolna ręka, a w wiedźminie  ponoć jak się skończy wątek główny to nie można grac dalej bez sens

i w dwójce za ostra grafika jakaś taka kontrast mocny wali po oczach.

Edytowane przez krystianh87
Link to post
Share on other sites

W czym wymiata ten skyrim? Oprócz otwartego świata, który jest na dodatek pusty nie oferuje nic ciekawego. Sama fabuła o ile takowa jest gdzieś się gubi w tym otwartym świecie. Wiesiek przynajmniej będzie miał świetną fabułę, po której ukończeniu widocznie twórcy nie widzą sensu żeby dalej grać. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jesteście w 100% pewni że ta druga pani obok Geralta to Yenn? Bo na forum TW pojawiły się opinie, że to może być Filippa. Mi to wygląda na Yenn: kruczoczarne włosy, burza loków, gwiazda z obsydianu na szyi. Jedyne co mi nie pasuje to twarz, Yenn miała bladą cerę i wąskie usta. 

Link to post
Share on other sites

Jesteście w 100% pewni że ta druga pani obok Geralta to Yenn? Bo na forum TW pojawiły się opinie, że to może być Filippa. Mi to wygląda na Yenn: kruczoczarne włosy, burza loków, gwiazda z obsydianu na szyi. Jedyne co mi nie pasuje to twarz, Yenn miała bladą cerę i wąskie usta. 

W ukrytej wiadomości jest coś mowa o Yenn. Stawiałbym na nią.

@EDIT

Zdecydowanie. Jeśli mnie oczy nie mylą to są wypisane postaci, które pojawiły się w trailerze, a na końcu: "And, Yennefer!"

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

TREŚĆ UKRYTEJ WIADOMOŚCI

 

 

"We missed you!

Today we got a look at the third trailer for the witcher 3 wild hunt. We hope you liked it!

There's much more to the game that it's just impossible to show everything within two and a half minutes.
Most importantly, we showed you a preview of our main characters:

Geralt's close friends and some of the last witchers remaining in the world. Vesemir, Eskel, and Lambert will play a big part in the game, as well as their famous fortress, Kaer Morhen.
You also got a glimpse of the renowned bard Dandelion and the sorceress, Triss Merigold.
Emhyr Var Emhyreis, Emperor of Nilfgaard, the most powerful man in the world of the Witcher also made an appearance. Recognise his voice?
And then there was Ciri!
And Yennefer!

By the way, if you're new to the series, don't worry, the game will provide you all the information you need to know, and you'll start loving (and battling) characters in no time!

Also you've been asking many questions about gameplay features and we're finally ready to answer some of them:

Yes, you will be able to fight on horseback.
The crossbow. Yup, Geralt has a ranged weapon. Because monsters fly and you can't stab them.
Remember swimming and sailing? You'll be able to dive and search for a lot of hidden stuff too. There's a whole underwater world to discover.
Horse racing anyone?

You also got to hear more music from the game. This particular track was composed by Marcin Przybyłowicz. We'd love to hear your feedback on our forums, facebook, or twitter etc.

P.S. If you still waiting for more, please be patient, we're just warming up!"
Edytowane przez Antiax
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...